Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés

Pár napja belefutottam egy képbe a volt barátomról.

Először fel sem ismertem, aztán jobban megnéztem, hogy mennyire ismerősek a vonásai... Aztán jött a döbbenet, hogy milyen durván megváltozott, mintha nem is önmaga volna. Teljesen ledöbbentem... Egy megtört embert látok, aki öregedett legalább 15 évet.

Lehet, hogy voltak problémái, nem tudom mert nem tartottuk a kapcsolatot. Viszont azt biztos kézből tudom, hogy megbánta, hogy megcsalt annakidején és azt, hogy így lett vége a kapcsolatnak. (én már mondjuk nem haragszom, nincs bennem sérelem.)

Kicsit cikinek éreztem, hogy ennyire nem ismertem fel több éves járás után (igaz, már rég nem vagyunk együtt).

Voltatok már így, hogy nem ismertétek fel az exeteket?



2017. jún. 20. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

" (igaz, már rég nem vagyunk együtt). "


problem?


ember, vége, ennyi, tulajdonképp idegenek vagytok már egymásnak.

Ha ciki, ha nem ez van.

Szted engem megjegyzett bármelyik volt barátnőm is? lemerem fogadni hogy azt sem tudják h egyáltalán élek e (sőt nem is érdeklik őket) noha sosem csaltam meg egyiket sem, de ezek szerint mégis valahogy kevés voltam, hiába adtam/tettem meg mindent.

Tény hogy van egy modorom, egy csipkelődő kissé bunkó stílusom, de nagyon tudok szeretni.


De visszatérve: én mindig felismertem az exeimet, még ha ők engem már nem. Fura kissé, hogy bennem mély nyomot hagytak, hónapokig tartott tultenni magam mindegyikükön.

De én ilyen vagyok, mindenki másképp éli meg.

26/F

2017. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egy megtört embert látok, aki öregedett legalább 15 évet. "


És hány év telt el? 20? :)

2017. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kb 6 év
2017. jún. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!