Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan, , éltétek túl, , ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan, , éltétek túl, , , ha egy érzelmi zsarolóval voltatok együtt?

Figyelt kérdés

Volt egy 1 éves kapcsolatom majdnem fél éve. Rengetek dolgon mentünk keresztül,főleg én. A srác egy érzelmi zsarnok volt ,volt hogy fizikailag is bántott,de a lelki,szóbeli bántalmazás volt igazán a szörnyű.. Rengetegszer szakitottam/vagy akartam de mindig elhitette velem hogy másképp lesz. De minden ugyanolyan szörnyű maradt. Utólag kiderült sok undorító dolga is , pl hogy meg is csalt,mindenről hazudott. A szüleit is belevonta a kettőnk dgába, zsarolt,egy pszihonak tűnt már.Akinek volt már ilyen bonyolult,fájdalmas és nehéz dologban része az tudja,hogy miről beszélek.. Rettenetesen megviselt, főleg hogy most végre sikerült lezárni nagynehezen ezt. Pszihológushoz is elmentem már,sok mindent próbáltam,hogy túllegyek ezen, gondolkodásilag és más dolgok terén is. (programok, randi, barátkozás és egyedüllét is) úgy érzem,hogy ez az 1 év tönkretett. És nem egy átlagos szakítás utáni fájdalmas folyamatról van szó hanem egy nagyon mély érzésről, ami nem múlik és elnyel. Egy ellenségnek se kívántam volna hogy ezen az 1 éven menjen át.. Ti hogy tudtatok túl lenni ezen egy ilyen után? Hogyan tudtatok feljeteni, és elengedni egyszerűen a múlt borzalmait és végre visszanyerni az önbecsüléseteket amit a másik szétrombolt és elfújt.

Kérlek titeket,hogy csak olyan ember írja le a tapasztalatát, aki átélt már hasonlót.



2017. jún. 1. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Csak azt lehet bántani aki hagyja magát.
2017. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"Csak azt lehet bántani aki hagyja magát."

- mondta a GYK Paolo Coelho-ja.


Ezeket a "bölcsességeket" amúgy valami bullshit-generátorral nyomjátok? :D

2017. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én megelégeltem, és páros lábbal rugtam is ki.
2017. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az en volt barátom, szakitasnal ongyilkossaggal fenyegetozott. Meg úgy csak barmikor mikor nelkule mentem el valahova.

Rettentő nehez volt egy ilyen kapcsolatbol kilepni.

Miutan megtettem en is nagyon lestrapaltnak ereztem magam, aztán segített, hogy ismerkedtem nagyon sok emberrel(itt nem feltetlen fiukra gondolok). Kimozdultam, es ha melypontra kerultem, mindig kiirtam magambol a dolgot es utana jobb lett.

Lefoglaltam magam, hogy meg veletlenul se tudjak ezen kattogni.

Aztan egyszercsak sikerult vegleg elfelejteni.

Sok sikert neked is!!:)

2017. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Tuleltem en is, de nalunk meg a gyerekeket is bevonja a zsarolassal, ok, foleg a kisebb, kiborul. En ugy tettem tul magam, hogy lett egy tunemyes parom aki kicsit helyretette az onbizalmam.

Amin a mai napig kiborulok, az az iszonyat mennyisegu hazudozas.... sokszor duhongok aztan ugy vagyok h az ilyen ugyis megkapja az elettol a sorsat.

2017. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én "csak" az apám oldalárol éltem át ilyet. Az a baj, hogy először lelkileg juttatja mélypontra az embert, kb arra a szintre, hogy már meg se mersz szólalni, ha valami nem tetszik, meg amúgy se nagyon. Fizikai bántalmazás, csak ezután jön, de ekkor már amúgy is elég mélyponton voltam. Kívülről viszont elég normálisnak látszik, barátságos mindenkivel, kapcsolatokat gyorsan, egyszerűen ki tud alakítani. Szóval nem sokan gondolnák róla, hogy mire képes.
2017. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Sehogy, mert ilyen barom, agresszív taplot páros lábbal rúgtam volna ki, pontosabban össze sem jöttem volna vele.

Ezt magadnak köszönheted , és igen is csak azt lehet zsarolni, aki hagyja magát. Egyszerű mint a faek.

Keress fel pszichológust kérdező, erősen radferne

2017. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonló kapcsolatom,ami abból állt hogy ő rendszeresen szívta a zöldet,néha mást is,néha közösen valamit,oda lyukadtunk ki 3 év után,hogy teljesen elborult az agya sokszor.Undorító szövegeket nyomott le,néha féltem tőle,nem vagyok ijedős,de mikor az ablakomat ajtómat verte felment a vérnyomásom rendesen.Meg is lopott.Hogy lett ennek vége ? Szerencsére ő mondta ki a végét.Rá 1 hónapra véletlenül találkoztam valakivel,aki meg akart ismerni,én nem akartam,főleg a rossz élmények miatt.Addig-addig hajtotta a dolgot,hogy végül összejöttünk,és beleszerettem.De ennek a hitvány kapcsolatnak vannak hozadékai : sokszor megijedek ha megszólal a kaputelefon,vagy kopog valaki,vagy munkahelyen megijeszt valaki,vagy ha zörgeti a szél az ablakot.És itt nincs happy end,mivel a következő férfi aki jött,ezerszer jobban nyomta a szóbeli megaláztatást,és ott már keményen ütésváltások is voltak.Szóval valahol azt tanácsolom,hogy egy rendes pasi helyre tudja ezeket a dolgokat hozni,de nagyon meg kell nézni ki lesz az,csak ez tudja elfeledtetni nagy mértékben.Mikor látod az illetőn hogy normálisan beszél,tisztel,nem agresszív,ezek nagyon fontos dolgok.
2017. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es, te hulladék, végig sem olvastad, amit írt.
2017. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Én általában,,,,,úgy,,,hogy sok vesszőt,,, rakok indokolatlanul,,,a mondatba.
2017. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!