Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim ápoló egy kórházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ápoló egy kórházban és 6:00tól 18:00ig vagy 18:00tól 6:00ig dolgozik és miért jöhet ki a kórházból későn kb 40 perc múlva vagy max 1 óra múlva?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jön hogy osztály átadás máskor meg hogy papírmunka stb valamit titkol
2017. jún. 23. 06:22
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A pihenőszobában dönget a kolléganővel.
2017. jún. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Munka után belóg a boncterembe és végig kúrja a jó csaj hullákat.
2017. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy titkolna bármit is. Csak annyi, hogy műszak vagy osztályváltáskor vagy bárhogy is hívják, jól elbeszélget a váltással, elmondja, hogy mi a szituáció... és akár tényleges papírmunka is lehet. Ahol én dolgozok, én vagyok a műszakvezető helyettes. A műsorvezetőnek, vagy helyettesnek nem kötelessége ugyan, de mindig megtesszük, hogy korábban megyünk be, megbeszélni mi a szitu, mi történt náluk aznap, mire kell odafigyelni... aztán az előző műszakvezető maradni szokott még kicsit beszélgetni. Ugyanez a műszak végén is. A következő műszakvezető bejön korábban, elmondjuk mi volt aznap sz@r, mire kell odafigyelni mert ez meg az hibás... csak annyi, hogy nálunk előtte és utána is max 15 percet lehetünk ott, mert külömben túlórának számítana, azt viszont, ha nem előre elkönyvelt esetben tesszük, először figyelmeztetéssel, később büntetéssel jár, mivel ilyenkor plusz munkát jelent ez a bér kiszámolásánál. Pedig ha lehetne, tovább is maradnánk még ha nem is fizetnek érte. Nálunk pl mindig kell műszak végén jelentést készíteni, és ha a műszak vége felé lépne fel valami nagyobb probléma, akkor előfordul, hogy nincs időm megírni ezeket. Ilyenkor van az, hogy a papírmunkát, így, munkaidőn túl írom meg. Szóval szerintem semmit nem titkol
2017. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Az egészségügyben hamar összegabajodnak a szálak..,
2017. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagzok annyira otthon egészségügyben, de így látatlanban azt mondanám, hogy lehet, hogy a műszakváltással kapcsolatos teendők miatt húzódik el a munkája, mint pl. az osztály átadása, vagy a papírmunka.
2017. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de neked volt már munkahelyed?

Megmondta, hogy műszakátadás van. Minden betegről elmondja a tudnivalókat a kollégának, még gyorsan be kell fejezni ezt-azt, elvégzi a papírmunkát, aztán gondolom átöltözik. Az sem kizárt, hogy esetleg letusol, mert 12 órát rohangált, mint a mérgezett egér, és nem szeretne izzadtan és kórház szagúan hazamenni.


Ha meg akar csalni, akkor éjszakás műszakban simán végig dughatja az összes nővérkét az összes osztályon, mert ha nyugi van, nem kell ugrálniuk. Ilyenkor a betegek is alszanak (legalább is a többség), nem kell őket kergetni az ágytállal meg a gyógyszerekkel. Bemennek egy pihenőbe, vagy egy eldugott vizsgálóba, és jöhet a mehet.

Az életben nem tudnád meg, hogy mit művelt, mert szépen, időben, 06.00-kor kisétál az ajtón.

De te is tudod, hogy mikor végez. Nem titok.


Nem vagy te egy kicsit betegesen féltékeny?

2017. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosis vagyok, a műszakátadás hosszú és macerás. Egyesével minden beteget át kell adni, elmondani, hogy aznap milyen gyógyszerekett kapott, milyen a cukra, a széklete, megnézni személyesen a beteget, hogy étkezett, volt-e valami probléma, mik a teendők. És ezt egyesével. Baromi kimerítő. Az ápolói munka nagyon kemény. Legyél vele megértő, ne gyanusítgasd, szerencsétlen biztos hullafáradt.
2017. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a kis szived... ha meg akar csalni, azt megoldja munkaidőben, vagy ha nagyon nem megy, simán bekamuzza, h túlóra volt. Nincs rászorulva, hogy úgy keféljen félre, h közben nyilvánvaló alapot adjon neked a gyanusítgatásra.

A lényeg, h ne fossál, nem csal meg - vagy ha igen, azt nem váltáskor teszi.

2017. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónő vagyok, dolgoztam régebben kórházban is. Szóval a műszak átadás papírforma szerint úgy zajlik, hogy én 18:00-kor leadom, a kolléga meg 18:00 átveszi, azaz az átadásra pontosan 0 perc 0 másodperc áll rendelkezésre. Hát ez így nem működik. Gyakorlatilag a váltó bejött 20-30 perccel korábban, átöltözött, megkezdtük az átadást, ami az osztálytól függően eltarthatott 10-20, de akár 30 percig is, aztán én mentem el tisztálkodni, átöltözni. Rossz esetben ez az egész ceremónia akár egy órát is igénybe vehet.

Most egy rendelőben dolgozom, ami százszor lazább, mint egy kórház, de még itt is előfordul, hogy van egy zűrösebb ügy, amibe váltás előtt 10 perccel kezdtem bele, nem mondhatom, hogy fájront van, én itt leteszem a kalapácsot, majd holnap folytatom, és az is előfordul, hogy a váltó kolléga az utolsó percben esik be, ilyenkor az átadás, átöltözés teljes egészében az én szabadidőmből megy.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a párod az osztályon kufircolni akar valakivel, azt, ha elég ügyes, megteheti 18:30 és 5:30 között is, ehhez nem kell megvárni a váltás idejét.


Nekem egy párkapcsolatban a kulcsszó a bizalom. Ha nem tudok a partneremben megbízni, ha azt feltételezem róla, hogy valamit titkol, mert 40 perccel nem tud elszámolni, akkor hagynám az egészet a francba. Kinek kell olyan társ, aki naponta megcsalja?

Bocs, de ez a történet rólad szól, nem a pasidról.

2017. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már tudjuk, hogy a ápolócsajokat munkaidőben lerendezi az a 40 perc meg a műszakátadás:)
2017. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!