Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből több mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác kivel nagyon jól elbeszélgetünk, úgy látom kölcsönös a vonzalom érdeklődik, flörtöl velem, de ennél tovább nem lépünk. Nem hív el találkozni pedig én célozgattam már párszor rá és az is furcsa, hogy órákba telik neki válaszolni mikor ő szokott engem keresni. Huszon évesek vagyunk mindketten szerintem nem vagyunk már ehhez kamaszok.
2017. jún. 23. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak ennyi !Nem te vagy az akire titkon vágyik igy csak talonba tart ha nem talál mást magának te ott leszel neki szorakozgatni!Nem venném komolyan csak akkor ha randira hivna !
2017. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha célzol de az a fránya lőlap csak nem akar lyukas lenni, akkor ugye meghúzod a ravaszt. Kb ugyan ekkora erőfeszítésedbe kerülne egyértelmű jelzést adni vagy azt mondani "teccő~ nekem"

30/f

2017. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok már ehhez kamaszok, akkor 1. tudhatnád, hogy ha annyira érdekelnéd, akkor elhívna randizni, 2. ha téged annyira nagyon érdekel, akkor hívd el egyenesen. Ha megy a dolog, megy, ha nem nem. Tudom, hogy félted a kis önbecsülésedet, mint mindenki, de nem nagy tudomány ez.
2017. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, töketlen az a baj..

Más már rég meghívott volna egy kávéra vagy elhívott volna egy Békemenetre, ahol kicsit flörtölhettek meg összemelegedhettek, dehát ilyenek ezek a mai férfiak... : /

2017. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!