Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok vele? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de kérlek olvasd el, ha van időd!


Sok évvel ezelőtt volt egy férfi, akivel jó barátok voltunk. A kapcsolatunk nagyon csikicsuki volt, hol ő akart volna többet, hol én. Volt olyan időszak, hogy votak barátnői, nekem titokban megszakadt a szívem, de támogattam, volt, hogy nekem voltak barátaim, azokat a kapcsolatokat mind megfúrta valahogyan. Végül mégsem jöttünk össze.

Az utolsó találkozásunkkor össze is kaptunk, meg is szakadt a kapcsolat. Rá kb 4 évre megkerestük egymást és váltottunk pár szót, akkor elmondta, hogy nagyon örül nekem, mert benne bizony maradt tüske az elválásunkkal kapcsolatban. Én nyitottam felé, de nem erőltettem semmit, mert kapcsolatban voltam... úgy álltam inkább hozzá, hogy egy nagyon jó barátnak tekintettem.. ő visszautasított (?), hogy nem jó passzban van semmihez. Én megírtam neki, hogy nem értem őt és nekem ehhez nincs türelmem többé. Soha többé nem fog látni. Akkor ez nagyon fájt, de tudtam, hogy nem akarok éveket pazarolni újra az életemből.


Ismét elváltunk. Nem kifejezetten haraggal, de nem is szépen.

Sok év telt el, én azóta lezártam, továbbléptem. Férjhez mentem egy olyan férfihez, akit mindenkitől jobban szeretek. Ha nyálas akarnék lenni, mondahtnám, hogy ő az, aki megmjutatta, mi az igazi szerelem. Imádom. Ő az életem.

Olykor előfordul (mint most is), hogy álmodom evvel a sráccal. Álmomban pedig mindig vagy ő vagy én folytatjuk ezt a helyzetet ami a valóságban is volt.

Most legutóbb én kérdeztem, hogy mondja el az okát, hogy miért nem próbál egy esélyt adni ennek, hogy megnézzük mi sül ki belőle? De a válaszra mindig felébredek.


Ezzel abba is maradt az álom.

Pár éve szilveszterezni mentünk a párommal, nagyon jól indult az este.

De ahogy odaértünk a szórakozóhelyre, megláttam őt (?) vgy egy nagyon hozzá hasonló férfit. Vicces, de tényleg nem tudtam eldönteni, hogy valóban ő az, vagy sem. Azért eltelt jópár év.

Az biztos, hogy ő is elég furcsán nézett rám, egész este kerülgetett, nem volt nehéz neki, mert ott dolgozott.

Ez kissé felzaklatott, de nem indított el bennem semmit, a páromnak semmit sem mondtam.

Azóta újra jöttek az álmok.


Őszintén szólva ez nekem azért rossz érzés, mert nagyon szeretem a párom és ez a "kapcsolat" alapból nem jut eszembe, csak mikor valamiért jön egy álom, akkor ébredés után rossz érzéssel tölt el.

A működő kapcsolatomban nincs semmi baj, szuper minden. Nem is taglalom részletesen, tényleg nincs probléma.

Érzem, hogy szeret a párom és én is őt.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni az álmok ellen, hogy ne jöjjenek, mert nem akarom. Vagy fogadjam el, hogy olykor álmodok vele?

Hozzátenném, hogy semmiféle közösségi oldalon nem vagyok fent, tehát még azt sem tudom mondani, hogy"csekkolgatom" az egyént és ezért.

Ilyenkor eszembe jut, hogy mi lehet vele, gondolom ő is megnősült, úgy vagyok vele, hogy jó lenne pár szót váltani, hogy mindkettőnk élete jól alakult, de ennyi. Semmi más hátsó szándék nincs bennem. Aztán arra gondolok, hogy talán félreértené ezt az érdeklődést, így ha lenne is rá lehetőségem akkorsem keresném meg.

Nem az a típusú nő vagyok aki sunyiskodna a párja háta mögött.

köszi aki elolvasta!



2017. jún. 14. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol hallottam jutubos filmben (ezo előadás), hogy az álomban az ember szelleme kimegy a testéből és elrendezi a rendezetlen dolgokat. Tehát neked lenne mit megbeszélni vele, tisztázni, helyrerakni, mert belül nincs rendesen lezárva, helyretéve a dolog. Talán.
2017. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz.
2017. jún. 14. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz ezotéria, hogy tudjuk; a rendezetlen dolgok foglalkoztatják az elmét, és álmainkban elő is jönnek. Nincs ebben semmi rossz, kérdező. Az álmaidat nem irányíthatod, fogadd el, hogy előbukkannak benne fura dolgok is.
2017. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, de ott foglalkoznak többet az álomvilággal. De inkább az az érdekes, hogy a szellemvilágban rendbe lehet tenni olyan dolgokat, amiket itt nem tudunk. De ez pont Villás Béla volt asszem, nem igazán ezo-s. Ahogy Kozsdi mondaná, szólj a felettes énednek, hogy álmodban mutassa meg a választ a kérdéseidre.
2017. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!