Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar visszatérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar visszatérni?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt ismerkedtem egy fiúval, nagyon jól megvoltunk, iszonyú jókat szexeltünk, programokat csináltunk stb, aztán kidobott, mert hogy látta rajtam hogy szeretem és ő ezt nem tudja viszonozni, ő maradna a laza kapcsolatnál. Összetörtem teljesen, napokig sírtam és nagyon rosszul voltam.

Már 2x bepróbálkozott nálam újra, de visszautasítottam, harmadjára igent mondtam a találkára. Vajon megbánta és kicsit megért már a dolgokra? Mert ha csak szexet akarna simán találna magának mást. Pasik mi a véleményetek?


2017. jún. 25. 00:50
 1/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
Passz. Lehet megérett, de az is lehet veled olyan jó volt a szex, hogy visszasírja mai napig.
2017. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy nem tudom eldönteni.
2017. jún. 25. 00:57
 3/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
Jó csak arra utaltam, hogy ezt te se, mi se fogjuk tudni csak ő.
2017. jún. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megint csak megdug párszor, aztán kidob. Én nem találkoznék vele.
2017. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert éppen nem szalad a szekér annyira mással, egyébként is kellemes volt veled, így egy pár menetet bevállalna ismét, és tudja, hogy te könnyen kapható vagy az ilyen lazább dolgokra.


Egyébként ha az embernek van egy bejáratott szexpartnere, akkor néha jó visszatérni hozzá, és megnézni, hogy még mindig odavan a kiscsaj érte.

2017. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert tudja, hogy úgysem mondassz nemet!

Pedig hidd el, azt kellene! Összetörte a szíved és újra összefogja...Amúgy miért nem kérdezel rá, hogy mégis mit akar? Eldobott, akkor most miért akar találkozni?

2017. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!