Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, akik elvárjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, akik elvárjátok az őszinteséget és egyértelmű beszédet a nőktől, mit gondoltok az olyan férfiaktól, akik elvárják, hogy a nők eltűrjék a sértő megjegyzéseiket, vicceiket akkor is, ha az adott nőnek az mondjuk nem volt vicces, rosszul esett?

Figyelt kérdés
Most akkor mondjuk ki egyértelműen, ha valamivel problémánk van, és tegyük azt egyértelművé, vagy azért a megaláztatást csendben tűrjük?
2017. jún. 25. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Néha belefutok olyan poénba, ami a másiknak rosszul esik, nem szántam annak, de rosszul sült el.


Ha rájövök magam, akkor rögtön szeretem tisztázni, és ezt várom a páromtól is. Ha valami rosszul sül el, akkor ne duzzogjon magában napokig úgy, hogy én nem tudom, hogy mi baja van, hanem ott rögtön akkor mondja meg, hogy ez most nem esett jól, ez most erős volt, ez nem volt vicces. Akkor ott rögtön elnézést kérhetek, és tudom, hogy ezzel vigyázni kell, többé nem követem el..

2017. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ez jó hozzáállás. Nos, akadnak olyanok, akik nem kérnek bocsánatot, hanem értetlenkednek.


(egyébként elnézést, benne maradt egy hiba a kérdésben, elütöttem egy betűt, mert túl közel van a billentyűzeten a másikhoz, csak utólag vettem észre)

2017. jún. 25. 11:43
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvárják az őszinteséget és az egyenes beszédet (úgy írod ezt amúgy, mintha baj lenne), az ennél a szitunál is fennáll. Tehát mondd ki egyértelműen, ha valamivel problémád van, tedd azt egyértelművé, és ne tűrd csendben a megaláztatást...
2017. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd ki, hogy mi a bajod, nem vagyunk gondolatolvasók. Ha olyan az a valaki, úgyis bocsánatot fog kérni.
2017. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elvárom az őszinteséget, egyenes beszédet, de nem hinném, hogy valaha is megbántottam szándékosan azt, akit szerettem.

Elképzelhető, hogy véletlenül mégis, igen, ilyenkor valóban át kell menni pszichomókusba, hogy mi a probléma, bizonyos típusú nőknél.

Mondjuk vannak fokozatok az őszinteségnél, egyenes beszédnél, vannak, aki szabályosan provokálják a másikat evvel.

Nőknél tapasztalhatóak olyan végletek, hogy nem egy napon, de egy évszázadon belül nem emlegethető az a két nő.

2017. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen jelezd a problémát és ha nem akartalak megbántani akkor bocsánatot kérek és nem teszem azt a megjegyzést vagy nem viccelek azzal a dologgal többet. Ha megakartalak bántani, akkor elmondom, hogy melyik engem sértő megjegyzésre kaptad válaszként, mert kérésem ellenére sem vetted figyelembe, hogy az pedig nekem bántó.

30/f

2017. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

"Ez jó hozzáállás. Nos, akadnak olyanok, akik nem kérnek bocsánatot, hanem értetlenkednek."



Ez a Te felelősséged. Te randizol olyan férfivel, aki ha elsüt egy bunkóra sikerült poént, akkor még neki áll feljebb, hogy "há', mos' mé'".


Válogasd jobban meg, hogy kikkel vagy együtt. Egy rosszul sikerült poén bárkivel előfordul, ezzel szerintem nincs gond, de el kell fogadni, hogy valakinek rosszul esik, ha meg is kérdezem, hogy mi volt a gond, akkor sem azért teszem, mert vitatom a jogosságát, csak szeretném megérteni, hogy mi történt.

2017. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azt még hozzáteszem utólag, hogy a 2. eset sokaknál azért játszik, mert az emberek nemtől/kortól függetlenül hajlamosak a tapintatlanságot/bunkóságot az őszinteséggel keverni.

30/f

2017. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én kimondom, ha kell, csak a reakciók eltérőek, szóval nem olyan egységes, mint azt itt a hozzászólások alapján gondolni lehetne. Nem mindenki kér bocsánatot (itteni felhasználók közül sem), miközben a kérdések alatti hozzászólások alapján mást lehetne feltételezni.
2017. jún. 25. 11:55
 10/21 A kérdező kommentje:
"Te randizol olyan férfivel, aki ha elsüt egy bunkóra sikerült poént, akkor még neki áll feljebb, hogy "há', mos' mé'". " - A kérdés nem randi kapcsán merült fel, itt kezdeményezett velem beszélgetést valaki, akinek válaszoltam is teljesen normális stílusban, amire egy ilyen megjegyzés volt a reakciója indokolatlanul.
2017. jún. 25. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!