Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik nem képesek belátni, ha hibáztak?

Figyelt kérdés

Mit éreztek ilyenkor? Mi gátol abban, hogy kimond, hibáztam, sajnálom? Mi segítene kimondani?

(Vagy aki nem képes belátni a hibáját, az arra sem képes, hogy belássa, ő ilyen? :D )

Azért remélek válaszokat! Köszi!


2017. jún. 25. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Gondolod erre válaszol valaki?

Pl az itteni nők nagy része szerint az összes férfi egy sggfej, stbstbstb.

Belátnák az életben valaha is, hogy: elhízott, okoskodó, arrogáns, sértődött, blablablabla...

Sosem.

2017. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit ilyen vagyok.

Be látom én.. magam előtt. Másoknak nem szívesen mondom ki. Rossz tulajdonság, ennyi.

2017. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, hogy valaki ilyen volt, de belátta, és utólag tekint magára vissza.
2017. jún. 25. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
2es, és mi jár olyankor a fejedben, mikor ilyen szituban vagy? Válaszolnál a kérdésben kiírt kérdésekre?
2017. jún. 25. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Belátom,hogy egy túlérzékeny és hisztis kis pi..a vagyok.Azért,mert ilyennek születtem,és ha valamiféle igazságtalan dolgot érzek,akkor borul a bili.Én ki merem mondani,aki ismer,az tudja.Aki nem meri kimondani a hibáját,az a fenti kérdésekre sem fog őszintén válaszolni nyilván.
2017. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!