Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képesek az igazán rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek az igazán rossz emberek változni? Vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal, és már az elején feltűnt, hogy lenéz maga körül mindenkit, szörnyen bánik az emberekkel. Próbál manipulálni, volt, hogy addig veszekedett velem egy jelentéktelen dolgon míg elsírtam magam. Ezt mondtam neki, hogy nagyon zavar, és azóta nem történt ilyen. Viszont szinte mindig neki kell, hogy igaza legyen, és olyan mintha nem is figyelne rám sokszor. MOndjuk az utóbbi időben sokszor kiállt mellettem, és bíztatott. És próbálom azt nézni, hogy velem, hogy viselkedik. Ha együtt vagyunk jól érzem magam vele, de amint elmegyek dolgozni teljesen elbizonytalanodok, és nem tudom mit tegyek, mert a sok negatív tulajdonsága ellenére kezdem megszeretni, viszont a környezetemben élők állandóan azt mondják, hogy nekik nagyon nem szimpatikus. Abban reménykedem, hogy változtat kicsit a dolgain.. Az elején az is megfordult a fejemben, hogy képtelen szeretni, és csak unatkozik, és azért van velem.


Annyira össze vagyok zavarodva, egyszer úgy érzem, hogy minél előbb le kéne zárnom ezt a kapcsolatot, máskor megúgy, hogy egy esélyt mindenki megérdemel. Ti mit tennétek?


2017. márc. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy vettem észre (főleg ezen az oldalon), hogy az emberek többsége lenéz maga körül mindenkit.


Én azt mondom, hogy egy próbát megér. Te magad írtad, hogy látsz rajta javulást szóval az sem kizárt, hogy csak mint egyfajta védőfalnak használja a szörnyű modorát.

Nem tudhatod amíg jobban meg nem ismered, de pont ezért azt sem jelentheted ki, hogy igazán rossz ember lenne.

Az igazán rossz emberek gyerekeket erőszakolnak a bokrokban vagy valami hasonlót tudok elképzelni, ez még messze nem az.

2017. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Objektív választ nem tudok adni, egyedül a saját környezetemben egykor élt ember példáját tudom felmutatni. Nos, ő nem változott, mindenféle nagy fogadkozások ellenére sem.


Úgyhogy az én megítélésem a témában eléggé negatív és jelenleg úgy látom, hogy az ilyen emberek ritkán változnak, persze tisztelet a kivételnek.


A kérdés az, hogy megvan-e benne az igény a változásra és felismeri-e a saját hibáit? Ha nem, akkor szerintem délibábot kergetsz.

2017. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

nem fog megváltozni. ilyen a személyisége, nem egy kis zavaró tulajdonságról van szó. nem értem az embereket...miért jössz össze olyannal, akinek már rögtön a kapcsolat elejèn látszik, mennyi rossz tulajdonsága van?! mi lesz később?

saját bevallásod szerint manipulatív (veled is) lenézi az embereket, bunkó, csak neki lehet igaza....mi a franc???? mégis hogy akarsz közös jövőt egy ilyen emberrel? :D

2017. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ismered a motivációit, akkor megpróbálhatod, mert mindenkit lehet. Ha nem tudsz ilyet, menekülj.

30/f

2017. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ennek bezzeg van nője, 837538. rész
2017. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Persze megfog, csak miattad csak most!
2017. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!