Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatban barátkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban barátkozok beszélgetek valakivel, ciki tőle fotót kérni?

Figyelt kérdés

Van erre valami illemszabály?

Semmi tapasztalatom.

Kizárólag barátilag beszélgetünk hónapok óta,mindketten házasok vagyunk,gyerekeink vannak.

Régebben ő is kérdezte milyen vagyok,de akkor még azt írtam a beszélgetéseink szempontjából ez lényegtelen és nagyjából körülírtam magam ...


De azóta sok mindent tudok róla és kíváncsi vagyok,hogy milyen külsőre.

Ez gond szerintetek?

(Nem szeretném ha féreérthető lenne,mert ez szimpla baráti társalgás részemről.)

Ti nyiltan megkérnétek,hogy küldjön képet vagy ez illetlen?



2017. jún. 25. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ezeknek a hosszas virtuális barátságoknak sosincs jó vége, ezt tapasztalatból mondom.

beszélgetsz egy emberrel hónapok akiről azt se tudod, hogy néz ki, és a barátodnak nevezed. tudom hogy az elmúlt években divat lett az ilyesfajta anonim "kapcsolattartás", hisz nem kell kimozdulni a 4 fal közül, egyszerű és könnyű módja ez az idő eltöltésének, és semmi veszélye nincs.

viszont egy embert nem csak az írása alapján kell megítélni, a kisugárzása (amit mondjuk egy képről sem nem nagyon lehet megítélni) majdnem olyan fontos mint az amit ír.

egyben a kettő tesz ki egy személyiséget, szerintem.

én ha valakivel szóba elegyedek, akár itt is, akkor max 1 hetet várok a képcserével. ha nem hajlik rá akkor befejeztem vele a kommunikációt. bot-okat beszélgetésre bárhol lehet találni, de az hogy ki ül a gép mögött nekem fontos, úgy is hogy nem keresek soha párt ilyen formában.

2017. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1.Köszönöm.Persze igazad van és pont ezért nem tudok olyan gyorsan nyitni emberek felé ebben a "virtuális világban".

Kicsit bizalmatlan vagyok,illetve nem akarom,hogy félreértsék a szándékom.


Van aki nem foglalkozik azzal mások mit gondolnak,neken fontos,hogy ne ismerjenek fére.


Úgy gondolod ez már sok idő és valami gikszer lehet a pasinál,erre céloztál?

2017. jún. 25. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ismerted meg esetleg?
2017. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

És a feleséged erről tud?

Ne haragudj, de szerintem elég gáz, amit csinálsz.

Nem arról van szó, hogy házas vagy és ne merészelj nőkhöz hozzászólni.De hónapokon keresztül beszélgetni gondolom rendszeresen elég furcsa. Én nekem nem igazán tetszene ez, még akkoris,hogyha nem akartok semmit egymástól.

De a másik, hogy csak neten keresztül "ismered" és ki tudja hány dolgot meséltél el neki magadról és a családodról.Egy vadidegennek..Ennek megvannak a veszélyei..Nem tudhatod ki ül a gép mögött..Ha képet küld sem lehetsz benne biztos..

Én egyszer megjártam, azt hittem tudom kivel beszélek(egy nagyon jól felépített profil volt) és kiderült,hogy kamu, lopott képekkel..És sosem derült ki ki volt igazából..

Ne menj bele az ilyen netes barátkozásokba szerintem, tényleg veszélyes..És a gyerekeknek sem mutatsz túl jó példát--

Gondolom nem akarnád,hogy mondjuk a lányod 12-13 évesen barátkozzon idegenekkel a neten..Veszélyes!

2017. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!