Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aladar12 kérdése:

Nők, lányok ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 4-5 éve ismerek. Néha ráírok facebookon, visszaír 1-2 nap kihahyással, ha meg összefutunk akkor mennek a hosszú beszélgetések. Szóval én most munka miatt egy időre 1 megyével arrébb költöztem albérletbe és mivel senkit írtam neki, hogy mi van vele stb. Aztán poénból felhoztam, hogy ha van kedve látogassan meg. Lányok ti mit gondolnátok, ha valaki ezt csak úgy felhozná nektek?

Emellett mondta, hogy lehet benéz. Ez esetben jól sejtem, hogy akár többet is szerethetne, mint hogy leülünk és beszélgetünk az élet nagy kérdéseiről?


2017. jún. 25. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:

*mivel senkit nem ismerek és unom magam itt mint a szemét, írtam neki.

csak egy kicsit vagyok fáradt.

2017. jún. 25. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jól sejted, persze lehet több is, de nincs rá semmi garancia. Szerintem csak simán rád néz, azt kész.
2017. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!