Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nyitott kb.20 éves csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyitott kb.20 éves csajnak mik a legfontosabb szempontok, amiket a srácokban keres? Mivel lehetne lenyűgözni? Hogyan lehetnék a számára érdekes srác?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy egy határozott fellépés, magabiztos viselkedés és persze az elengedhetetlen humor nagyon fontos. Még milyen belső tulajdonságokra érdemes figyelnem? Külsőre mik azok, amikre hamar felfigyelne? Továbbá mely hobbik tetszenek nagyon nekik/nektek? 21/f

2017. jún. 27. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Amit leírtál az a pontos válasz is. Magabiztosság, humor, határozott fellépés. Ez nálam be szokott válni. Lássa rajtad, hogy életképes vagy, lássa, hogy nem félsz a dolgoktól...ez neki azt jelzi, hogy melletted biztos jövője lehet. Milyen külsőre gondolsz? Kinézet? Nem árt megborotválkozni vagy stílusos minimalista, nem ősemberes szakáll. Hobbit nem tudom mi tetszik nekik, de aki sportol az náluk egy egész erős plussz pontot jelenthet.

(Saját tapasztalatok egy szintén 21F-től)

2017. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Amikor én voltam olyan idős, akkor a felsoroltakon kívül (bár nekem a magabiztosság csak annyiban kellett, hogy oda merjen jönni, tehát azt sem mondanám nagyon fontosnak... tetszett már önbizalomhiányosabb ember is... a határozottság már inkább, de az is inkább a világnézetében) nekem leginkább az alábbiak voltak fontosak:

- intelligencia, tájékozottság, műveltség, olvasottság

- mosolygós, kedves személyiség

- legyen figyelmes, de ne nyálasan / csöpögősen

- ne legyen nagyon féltékeny és ragadós

- legyen aktív, kimozdulós (nem bulizós, de ne is a 4 fal között punnyadjon végig szabadidejében, ne húzza a száját, ha felvetem, hogy menjünk kirándulni, színházba, moziba, sétálni, utazni)


Kapcsolatban meg:

- szeressen, tetsszem neki, ne csak azért legyen velem, mert én vagyok a szamár, aki jó a ló helyett

- legyen hűséges

- passzoljanak a hosszú távú terveink és ne különbözzön drasztikusan a világnézetünk (pl. én tervezek házasságot, de gyereket nem; nem hiszek egyetlen vallásban sem - de nem vagyok kifejezetten ateista sem - , mérsékelt vagyok politikai téren - a liberális és a konzervatív eszmék között is van, amivel egyetértek stb.)

2017. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz, Kérdező: pénz, pénz, pénz.

Akármennyire is fáj itt a párkapcsolati trolloknak az igazság.

2017. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem egy prostifelfogású személyre gondoltam, továbbá azoknál nem is fogok próbálkozni. Egy átlagos, ismerkedni szerető csajt írtam bele a kérdése(i)mbe.
2017. jún. 28. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!