Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb önzőnek lenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb önzőnek lenni ilyen esetben, vagy alkalmazkodni kell?

Figyelt kérdés
Nem egyszer volt az, hogy pasi miatt adtam fel valamit, ami nekem fontos, akàr terveket, akàr vàgyakat de ez nekem nem is volt probléma, hisz mindent megadtam volna a másiknak. Most nem tudom mitévő legyek, el akarom kezdeni a jövőmet épiteni anélkül, hogy hagynám, hogy befolyásoljon akár egy újabb szimpátia, szerelem, mert igy nem haladok semmire. Se életem nincs, se pasim. De ha meg egyáltalán nem engedek semmiben, tehát ellenkezőképp, mint amikor mindent megadtam volna, akkor igy viszont elveszithetek egy esetleges esélyt a szerelemre. Mit tegyek?
2017. jún. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Egy pasi se ér annyit, hogy feladd az álmaidat, a céljaidat.

Te vagy a legfontosabb, mindenki más csak utána jön!

2017. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A leszavazónak üzenem, hogy te fogsz sz..rul járni, ha mindig feláldozod magad a másiknak. Nem a másik alakítja a te életedet, hanem te.

Nem a másik fog eljárni helyetted dolgozni, ha pl. most sz..r munkahelyed van és szeretnéd fejleszteni magad, hogy jobb állásod legyen.


Egyébként biztos papucs vagy leszavazó, kis nyámnyila, nem mersz egyedül dönteni. A te életedért te vagy a felelős, nem a másik. Ha elb..szod, az a te sarad és nem a másiké.

2017. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :) Eddig én is ezt csináltam, hajlandó voltam változtatni az elképzeléseimen csak azért, hogy minden alkalmat megragadjak, hogy az aktuális barátommal legyek, vagy akár tervezni tudjunk (programokat, vagy a jövőben bármit). Most én is eljutottam oda, hogy nem akarok kapcsolatot, mert csak magamra akarok figyelni. Szeretnék végre elérni valamit, mindenféle befolyásolás vagy önfeláldozás nélkül. Persze pont nemrég ismertem meg valakit, akitől én nem is akartam semmit, de egyszercsak elkezdett udvarolni. Azóta is kitartóan küzd, én meg igyekszem tartani magam az elveimhez és nem engedni.
2017. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is igy gondolom, de attól tartok ha nagyon belemélyedek a saját vàgyaim teljesitésénk elérésébe, akkor biztosan semmi nem fog tudni kizökkenteni, ismerem magam. Ezt hogyan lehet összeegyeztetni?
2017. jún. 27. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdek bele egy 2 éves OKJ tanfolyamba, így én azt tűztem ki célként, hogy amíg azt be nem fejezem, addig nem szeretnék semmivel és senkivel sem foglalkozni. Utána már esetleg jöhet a szerelem is. Más kérdés, hogy a legutóbbi szakítás késztetett engem ilyen gyökeres változásra, és még mindig nem tudtam elfelejteni az exem. Ha valami csoda módján kereszteznénk egymás útját a jövőben, fogalmam sincs, hogy tudnám-e tartani magam ehhez az elképzelésemhez. Bár ő sosem kérte, hogy adjam fel az elképzeléseimet...
2017. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már néhány párom eddigi életem során, de ez a vágyakról való lemondásos dolog amit kérdezel még soha nem fordult elő, még csak említés szintjén sem. Szóval gondolkozz el, hogy nem inkább te vagy az aki mindent őalájuk rendel alá és mond el egész könnyedén a vágyairól, terveiről...
2017. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazkodás nem azt jelenti, hogy az életed legfontosabb részeit feladod. Attól, hogy a saját életed alakítod, még lehetsz alkalmazkodó, csak nem kell eldobni mindent, amivel épp foglalkozol, ha jön egy partnerjelölt.
2017. jún. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!