Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kolléga volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kolléga volt párja ilyen esetben tabu?

Figyelt kérdés

A válaszokat, amik hasznosak lesznek, szeretném elküldeni, annak akit érint a történet.


Van egy nagyon jó barátnőm, és van egy kollegina, ők ketten nincsenek túlzottan jóba, sőőt.

Történt, hogy a barátnőt felkereste, ennek a kolleginának a párja, jött a szokványos dolog, hogy a férfi beleszeretett a nőbe, meg, hogy ő már nem szereti a párját. Eddig ez oké.

De időközben annyit beszélgettek, ismerkedtek , hogy a barátnőm beleszeretett a férfibe.

A férfi megígérte, hogy szakít a nővel, aki ugye a mi kollégánk, de napi szinten 8 órát egy légtérbe töltünk el vele, és a férfi mindig odajárt a mostani barátnőjéhez is , így lenne ez a barátnőmmel is, hozzá is gondolom oda jönne mindig amikor szünet van.


Mit gondoltok, esélyes ez így?

Ilyen esetben, ez mindenképp tabu?

3 éve van együtt a kollegina, a férfivel, de a férfi elvileg már nem szereti.


2017. jún. 22. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne tabu?

Egy biztos nekem borzasztó kényelmetlen lenne bármelyik szerepkörben is lennék a 3 közül.

2017. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Elég zavaros ez a sztori.

"Történt, hogy a barátnőt felkereste, ennek a kolleginának a párja, jött a szokványos dolog, hogy a férfi beleszeretett a nőbe, meg, hogy ő már nem szereti a párját." Mi az, hogy egyszer csak megkereste azzal, hogy beleszeretett? Mégis hogy szeretett bele, ha nem is ismerte? (Max akkor látta, amikor bement a barátnőjéhez)

"De időközben annyit beszélgettek, ismerkedtek , hogy a barátnőm beleszeretett a férfibe. " - persze így szokott ez lenni. Szerelmet vall egy idegen, aztán elkezdünk vele beszélgetni, ismerkedni, holott tudjuk, hogy van barátnője...

2017. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Foglalt, tehát tabu. A rossz kapcsolatos maszlag pedig még inkább kiábrándító tényező, nem értem miért kell bárkinek egy olyan gerinctelen, kapcsolatfüggő féreg, aki gyáva kilépni egy rosszul működő kapcsolatból és egyedül lenni ezért inkább a párja háta mögött keresi a következő alanyt. Hányinger.
2017. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mikor elkezdődött , hogy beszélgettek, valami téma kapcsán, a kollegina is tudta, ugyanis egy dolgot illetően írt neki a férfi, és onnantól kezdve kb 4-5 hete már napi szinten beszélgetnek, és kezdte a férfi, hogy ő úgy gondolja ez alatt a pár hét alatt már többet kezdett érezni..

A barátnőm pedig pont így van vele.

De ahogy az első írja, ez roppant kényelmetlen, az exbarátnőnek is, ha majd dobja a férfi, és az én barátnőmnek is ciki lesz az első időben.

2017. jún. 22. 12:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne szimpatikus, hogy a férfi úgy keres új társat, hogy addig meglegyen a tartalék lyuk. Ha nem képes korrektül kezelni a jelenlegi exét, és pontot tenni a végére úgy, mint egy férfi, miből gondolja, hogy vele aztán majd annyival másképp lesz?


Plusz kollégával (jelen esetben valami olyasmi...) nem kezdek, munka és szerelmi életnek ne legyen közös metszete, ebből ritkán sül ki jó végeredmény.

2017. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk voltak ilyen esetek,de nagyon gáz mindegyik résztvevőnek,én ezért soha nem is kezdenék ki munkahelyen senkivel.Eleve már egy szakítás is gáz,ha egy helyen dolgoznak,de ha ráadásul összejön mással a pasi,az még gázabb,főleg hogy mindenki mindent lát,csak a pletykálkodás megy.
2017. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha majd kidobja"

Szóval még együtt vannak, miért nen szakít vele a pasi, ha tényleg annyira hú de sz..r neki? Mert biztosra akar mennni, ha nincs ló jó a szamár is...nekem ilyen "férfi" nem kéne. Éd igen tabu!

2017. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk!

Itt nem egyszerűen a kolegina volt párjáról van szí, mert még együtt vannak és miatta akar vele szakítani! Elég ocsmány dolog. Amúgy a kis barátnőd mit gondol, mellette majd megváltozik ez az áldott jó ember és pár év múlva az ő háta mögött nem játssza ezt el egy másik csajjal?

2017. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na igen, én is mondtam neki, hogy a jelenlegi helyzet elég hülyén néz ki, ugyanis még együtt vannak!

Tehát nem is tudjuk biztosan, hogy lesz-e exbarátnő , vagy csak mondja, aztán semmi sem lesz belőle.

2017. jún. 22. 16:33
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Jó, én nem ítélkezem előre...

Viszont:

"A férfi megígérte, hogy szakít a nővel, aki ugye a mi kollégánk, de napi szinten 8 órát egy légtérbe töltünk el vele,"

----> Akkor a drága első körben gondolom szakít a párjával. ÉS csak utána kellene történnie randizásnak, vagy egyáltalán bármi egyébnek, ismerkedésnek. Ugyanis MÉG MINDIG annak a nőnek a párja, és konkrétan az ő háta mögött csapja a szelet a másik kolléganődnek.


Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha a jellemet nézzük, akkor nem fog sokat nyerni a barátnőd.. Ráadásul kellemetlen helyzetbe hozza saját magát (!) is majd bent, és a másik csajt is. A jellemtelen ember meg talán bele sem gondol.


És ezt most nem azért írom, mert "hú, mekkora szemét, hogy másba szeret bele de még ott van a párja", mert én is épp ilyen szituban vagyok/voltam..

Viszont én ha már idáig el tudott fajulni a beszélgetés, hogy bevallják egymásnak mit éreznek, akkor minimum a párja felé, akivel 3 éve együtt van, hogy előbb szakít.


Ja és az meg külön gyenge jellemre vall, ez a tipikus szöveg, hogy " jaj nem szeretem a párom", meg "nagyon rossz a kapcsolatom". Ugye tudod, hogyha annyira rossz lenne, nem lenne még vele? Vagy ennyire szánalmasan tapadós és kapcsolatfüggő az alak.


Mondom, tudom miről beszélek, mert velem is előfordult ( bár én visszafogtam magam), sz@r, egy helyzet, de az tuti, hogy olyat nem mondtam volna a plátóimnak, hogy nekem "mennyire rossz" a kapcsolatom.


Egyszerűen elgondolkodtam, hogy miért tartok itt, és így is nagyon rossz érzés volt ezzel szembesülni.


Szóval nekem rossz megérzéseim vannak, és nem a szituáció miatt önmagában, mert az egy helyzet, hanem amilyen jellemet tanúsít.. Nem sok jóra utal. Már pedig nekem ez kiábrándító lenne.

2017. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!