Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz olyat egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz olyat egy férfi, hogy véletlenül mindig ott van a közelemben, de egész idő alatt úgy tesz mintha ott sem lennék?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Félénk lehet, viszont hódítani akar. Fel akarja hívni magára a figyelmedet, ami ezek szerint sikerült is. Olyan ez a részéről, mint egy jelképes integetés, hogy "hahó, vegyél már észre, itt vagyok, de sajnos csajozni azt nem tudok". :D
2017. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy véletlenül
2017. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Ööö... vagy csak simán tényleg nem érdekled különösebben...
2017. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ott van dolga, gondolom. ;)
2017. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ha jobbra megyek jobbra, ha balra megyek balra..ja és fél éve szinte minden nap:)
2017. jún. 30. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg vele egyszer véletlenül "összeakadni" :) akkor lehet, hogy sűrű bocsánat kérések között el hív egy kávéra engesztelésül ;-) (vagy az ütközés következtében ismét megvalósul az ősrobbanás elmélete és ismét megsemmisül minden :D )


A viccet félretéve.


Az esetemben is van egy fekete hajú, szemüveges szépség, akivel szintén hónapok óta szemezgetünk és ugyan így kerülgetjük egymást a boltban :))) , de eddig még nem mertem lépni, mivel elég egyedi személyiségem van és tartók tőle, hogy nem úgy alakulnának a dolgok ahogy szeretném. :-/


De mialatt ezeket a sorokat írom, úgy döntöttem, hogy hétfőn rászánom magamat, aztán meglátom mi lesz. :)

2017. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dettó ez a helyzet, nekem a Vonaton van ez. Nem tudok mit tenni, az a lány akit folyamatosan bámulom egyszerűen imadom, szeretem nézni az arcát és ugy mindennél. Párszor elhatároztam hogyha leszáll akkor utana megyek és megpróbálom, de ötletem sincs, hogy mit csinaljak, meg felek is, hogy visszautasít :/
2017. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két opció van.Vagy nem érdekled és te látsz bele többet a helyzetbe,mint kéne,vagy szimplán óriási bal..asz.Én egyik esetben sem erőlködnék,bár mondjuk ha megszólítod valami ürüggyel,attól még a föld forog tovább.
2017. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!