Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdő fiatal szakácsnőként...

Kezdő fiatal szakácsnőként mik a legkönnyebb receptek?

Figyelt kérdés

Anélkül szeretnék főzni a páromnak néhány ételt hogy bárki segítségét kérjem.


19/L :)


2011. dec. 2. 21:32
 1/10 tekike99 ***** válasza:

pörkölt-tészta, rakott krumpli, tejszínes tészták (pl. spagetti carbonara)

viszont nézd meg a mindmegette.hu-t, ott tudsz mindenféle kritérium alapján szűrni, pl. rákereshetsz pofonegyszerű ételekre is :)

2011. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
mindenképp valami tészta, valamilyen szósszal. vagy sajttal-tejföllel. vagy túrós csusza.
2011. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rakott krumpli

spagetti

tepsis hús

2011. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Viszont a kérdésem az lenne, hogy anya mindent mindig másképp főz mint amit a neten találok, és anya mindig sokkalja a hozzávalókat, nem szeretnék pazarolni.
2011. dec. 2. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat főzöl,akkor a maradékot lefagyaszthatod. Rövid idő alatt rájössz,hogy mennyi hozzávalót vegyél. Én is kevesebbet használok,mint ami a receptekben van.
2011. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb bármilyen főzelék! Ha híg marad, csinálsz bele egy új habarást vagy rántást. Én 12 évesen kelkáposzta főzeléket főztem először anyukámnak meglepinek. Igaz ötször rántottam be, de tökéletes lett :) Sok sikert! Amúgy egy jó háziasszony bizony holtig tanul!
2011. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Főzelékek, rántott dolgok, krumplis köretek, szendvicsek-kis fantaziával jó kis vacsikat lehet csinálni,
2011. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bármelyikkel boldogulsz kezdőként is:


[link]


[link]


[link]

2011. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget :))
2011. dec. 3. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
zacskós alapos kaják (maggi, knorr) finomak, és kezdőknek tökéletesen megfelelnek. később az összetevők alapján megycsinálhatod alap nélkül, fűszerekkel.
2011. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!