Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy ferfi nagyon csajozós volt fiatal korában, de megkomolyodik és családot alapít? (És persze egy életen át tartó kapcsolat legyen belőle, anélkül hogy félre lépne)

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 19:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Álmodj királylány.
2017. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Miért ne lehetne? Én pasizógép voltam még 1 éve, most pedig 3 hónapja nem szexeltem és 3 hete alkulóban van egy kapcsolatom :D És nemis hiányzik a kalandozós korszakom, sőt örülök, hogy végre megkomolyodtam. Persze lehet mondani, hogy kutyából nem lesz szalámi, de az emberek igenis változnak, folyamatosan. Nem szabad ítélkezni.
2017. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Lehetséges.
2017. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
# 2/3 Ilyen kijelentéseket, majd 70 éves korodba tegyél:)
2017. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 hájaaa ***** válasza:
78%
Kutyából lesz a szalonna...vagy várjatok?! Hogy is van ez?
2017. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor, ha már impotens.
2017. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Ku rvából se madonna!


Kérdező ez friss álom?

Lehet megkomolyodik és lesz családja de úgyis megcsal.

Én nem ismerek(najó 100ból 3-at) olyan japcsolatot ahol a férfi ne csalta volna meg a nőt fiataloktól az öregwkig. Nekem is van párom elég régóta és tisztába vagyok vele hogy egyszer úgyis megfog csalni hisz férfiból van ráadásul nem egy szerény gyerek.Kinőttem az álomvilágból javaslom neked is hogy ébredj fel.

2017. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Még a nem csajozó gép pasik is általába megcsalják a párjukat.

Ritka a hűséges ember.

A nők is ilyenek persze.

Énse tudom elkebzelni hogy életem végéig csak ugyan avval a pasival fogok szexelni.

N25

2017. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon kicsi rá az esély. Ha mindig megkaphat újabb és újabb nőt, dehogy fog lehorgonyozni 1 mellett, nem lesz saját maga ellensége...

És nem, nem fog a kedvedért megváltozni.

2017. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hű, de pozitívak vagytok... Nem "miattam" meg senki más miatt nem változott meg, hanem a környezete miatt talán.

De nem hiszem el hogy ne lenne olyan aki tiszteli és szereti a párját annyira hogy nem kefél mellette jobbra-balra. Akkor én nagyon nem evilági vagyok, mert még nem csaltam meg a férjem, és most szaladjak, gyorsan kerítsek valakit, mert így helyes. Aztán csoda ha minden második házasság válással végződik, ha ilyen a hozzáállása az emberek nagyrészének...?

2017. jún. 28. 04:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!