Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha a hátam mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a hátam mögött érdeklődik egy férfi rólam, az valószínűsíti azt, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Ezenkívül is volt egy-két olyan megmozdulása, gesztusa, amiből azt gondolhatnám, hogy tetszem neki, mint nő, viszont, ha érdeklődik is rólam, akkor ez biztos?
2017. jún. 30. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, hogy nőként írok, de ennyi szerintem bőven elég, hogy 99%-ban tetszél neki.


Legalábbis saját tapasztalat alapján én is bepróbálkoztam olyannál, akinél úgy éreztem, hogy tetszek neki és nem tévedett a megérzésem.


Ha nem mer lépni, akkor hívd el te egy kávéra vagy valamire. Hadd bontakozzon ki :)

2017. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt is észrevettem, hogy ha egy légtérben vagyunk, jó kedve van, ez látszik rajta, még ha egy szót sem szólunk egymáshoz.
2017. jún. 30. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen egyértelmű:)
2017. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha érdeklődik is veled kapcsolatban, akkor tuti tetszel neki, pláne ha még a gesztusai is arról árulkodnak :) Nyugodtan hívd el kávézni ha tetszik neked ;-)


Nekem is tetszik most egy fekete hajú, csinos hölgy, de eddig még nem alakult úgy, hogy egy kicsit is kettesben maradhattunk volna, mert mindig a kolléganőivel van. :-/ Pedig ha csak egy kicsit egyedül lenne vagy csak egyszer egyedül jönne. :)))) Ma is kerestük egymás szemét a tömegen át. :D

2017. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez még lemaradt.


Nekem is egyből jobb kedvem lesz, mikor meglátom a fekete hajú szépséget, szinte fel tudna forrni olyankor a vérem :))))))

2017. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a baj, hogy mi sem nagyon tudunk kettesben lenni, ugyanis mindig van ott valaki, és ez zavaró, talán azt hiheti, hogy nem is nagyon érdekel.
2017. jún. 30. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmmm, akkor először is mosolyogj és szemezgess vele, addig még ő is viszonozza, így ő is tudni fogja, hogy nem csak véletlenül akadt össze a szemetek, a lényeg, hogy éreztesd vele, hogy zöld utat adtál neki, majd csináld azt, hogy egyedül maradsz pl. bámészkodj egy kirakatnál vagy hirdetésnél, stb. vagy csak tegyél úgy, aki ép várakozik. De soha ne siess, legyél ráérős, lássa, hogy ép van egy kis szabad pillanatod.


A nekem tetsző hölgy sokszor mire én végeznék a pénztárnál már elindul a kolléganőivel vissza és meg tud őrjíteni, hogy ennyire siet.Pedig annyira meg tudná könnyíteni a dolgot, hogy ha mondjuk kint várná meg a kolléganőit a bolt előtt egyedül, mert akkor én is oda tudnék lépni hozzá és szóba tudnék elegyedni vele.

Fordítva más elő fordult nála, hogy én ráztam le a kollégákat valami indokkal (pl bankba kell mennem), de ez nem az igazi, mert mint írtam bevárja a kolléganőit és együtt indulnak vissza. (legjobb esetben csak 1 de van mikor 2-3 kolléganővel. :-( )

A lényeg, hogy legyél egy kicsit egyedül, rázd le a barátaidat/kollégáidat, hogy majd beéred őket. ;-)

2017. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!