Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan átlag magyarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan átlag magyarnak mint nekem mennyi az esélyem hogy Soros György családjába betudjak házasodni?

Figyelt kérdés
Mit kellene tennem , hogyan találkzozhatnék a lányaival , hogyan tudnék nekik udvarolni ? Magyarul beszélnek ? Valakinek tapasztalat gazdag hírességek lányaival ?
2017. júl. 1. 10:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként most végeztem a Gimit és nem a CEU-ra jelentkeztem , mert félek Orbán bezárja , most akkor hátránnyal indulok ?
2017. júl. 1. 10:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés már kellett, mint egy falat kenyér! :D
2017. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem fog bezárni a CEU, nincs olyan szerencsénk.
2017. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Az összes libsi Soros-bérenc, szóval nézz körül, úgyis jobb csajok vannak baloldalon.
2017. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Soros György 86 éves, fiai vannak és egyetlen lánya,aki kb az 50-es éveiben lehet. Az unokáiról nem tudok semmit, biztosan vannak. Ha csak magyarul beszélsz, akkor kultúra szintjén nem állsz ott ahol egy jómódú zsidó családba nagyon be tudnál illeszkedni. De neked kb annyi esélyed van, mintha Orbán családjába akarnál bejutni. Zéró.
2017. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyíkember vagy, vagy szíriuszi ufózsidó akkor igen XD
2017. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hát ha gimit vègeztèl ès mègis csak ennyi eszed van akkor gratulálok. :D

Hívd fel magadra a figyelmet ès legyèl híressèg te is.

2017. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Max unokaihoz tudnal behazasodni mert egy lanya van de az mar erosen mammer kategoria :D 60 eves asszem. Es van ferje ha jol tudom.

Amugy nem sok mivel egyikuk sem el Magyarorszagon es soha nem is jarnak itt mivel nem szivlelik. Most meg mar tuti nem fognak, hogy Orban igy kiutalta Sorost pedig kevesen tudjak de Orbi is a Soros Gyorgy alapitvany kedvezmenyezettje volt es a kis fideszeseket is penzelte anno. Most meg a gazdajuk ellen ugatnak, halatlan dogok :D


Na szoval az unokairol meg majdnem semmi nincs a neten szoval max szemelyes ismerkedes altal amire gyanitom keves eselyed van mert meg angolul se tudsz rendesen. Vagy valamilyen maganiskolaba, borostyanligas egyetemen vagy pedig valami jotekonysagi partin a vilag barmely tajan. Sok sikert!

2017. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjatok de engem nem érdekel hogy 50 éves , nézd me Macrontő is egy nagymamát vett el , az meg egy jó tipp hogy nézzek szét az Orbán család portáján , ha jól tudom neki van egy fiatal lánya
2017. júl. 1. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:
0 %
2017. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!