Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemüveges lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges lányok miért kelendőbbek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 12:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20: szeretkezés közben ez a távolság pont jó :)


Volt már több szemüveges barátnőm, és ugye én is az vagyok (bár én azért ennél messzebb látok).

Nekem eddig nem okozott gondot, hogy levettük a szemüveget szeretkezés közben, egyébként is ott inkább az érintés, a tapintás játszik, azzal sincs gond, ha sötét van :)


De a magam részéről az sem lenne gond, ha fent maradna a lányon, és nincsenek szemüveghez kapcsolódó perverz vágyaim sem.


(egyébként én sportoláshoz töprengek rajta, hogy kontaktlencse kellene, mert szemüveggel nehezebb, lehet, hogy nálad a szexhez kell, legalább a párod mindig tudná, hogy mire vágysz, amikor meglátná a kezedben a kontaktlencse tisztító folyadékot :D)

2017. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Arra írtam válaszként, hogy a kontaktlencse is szexi e."


Csak hogy nem azt kérdeztem, hogy szexi-e a kontaktlencse, hanem hogy egy kontaktlencsés ember ebben a kontextusban minek számít. Szemüvegesnek vagy "látónak"?


(Mellesleg jó sok önbizalmad van, ha másokat oktatsz ki ilyen helyesírással. Vesszők, kötőjelek? Csak így tovább, papa.)

2017. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Telefonon pötyögve nem teszek ki minden írásjelet? Ó istenem, lehet, hogy ekkora bűnt követtem el.


Mellesleg, mikor nyelvtan-nácizni kezd valaki az általában a személyeskedés azon változata, mikor egyértelműen bebizonyosodott, hogy hülye, érvei nincsenek, így végső mentsvárként odavágja, hogy "de a helyesírásod".


Jól van, okos vagy, csak így tovább!

2017. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyébként látom a szövegértés továbbra sem megy.


Eredeti kérdés "Szemüveges lányok miért kelendőbbek?"


Tehát a szemüveges lányokról szólt a kérdés. Nem a kontaktlencsésekről, nem a műtött szeműekről...


Tehát ha valakinek tetszik a szemüveg, az akkor is tetszik, ha csak sima dioptria mentes üveggel van, és ha valakinek tetszik a szemüveg, akkor sajnos egy kontaktlencsés ember nem fog tetszeni, mivel szemüveg != kontaktlencse.


Komolyan, egy ekkora logikai feladvány már az érettségi szöveges feladataiban sem érhet 1 pontnál többet, hogy "HA tetszik a szemüveg, akkor tetszik e a kontaktlencse".


A hibás látás pedig teljesen semleges, se nem hátrány, se nem vonzó, de konkrétan erről nem is szólt a kérdés, mert ugye szemüveget lehet hordani akkor is, ha egyébként nincs baja a szemednek.


Nah, remélem ezt azért sikerül felfogni, ha már az eredeti kérdés nem ment.

2017. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!