Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Teljesen belezúgtam egy kollégámba, aki kb 17 évvel idősebb és családja van, ezek nálam egyértelműen kizáró okok lennének, de még csak nem is az esetem. Az a fura, hogy egy éve ismerem, de csak pár hónapja kezdődött, egyik pillanatról a másikra. Férfiasnak, erősnek és csodálatosnak látom, zavarban vagyok előtte, mint egy rajongó tinilány,pillangókkal a gyomromban. Azt nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, néha mintha észrevenne, találkozik a tekintetünk, de lehet, hogy csak minden huszonéves lányt megnéz. Nem próbálkozok nála(nem tudom mi lenne, ha össze lennénk zárva egy szobában... szerencsére a munka során ilyen nem fog megtörténni), de félek, hogy látszik rajtam mit érzek. Tudom, hogy nem lehet az enyém, távol áll tőlem, hogy tönkretegyek egy családot, szerető meg nem akarok lenni, nem kell félember. Szóval, hogy tudnám megszüntetni és elengedni ezt az egészet?
2017. júl. 1. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes. Éld az életed. Ídővel enyhül és elmúlik majd. A lényeg, hogy ne rugózz túl sokat ezen az egészen és tartsd magad ahhoz, hogy nem kezdeményezel semmit.
2017. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább arra tippelnék,hogy rajongsz érte,hiszen annyira nem ismeritek egymást,viszont él róla a fejedben egy pozitív kép,amit nehezen engedsz el.Ez egy szuper illúzió,de pont ezért nem szabad komolyan venni.Jól el vagytok,megvan a kémia,oké,de akkor is tabu.Neki van vesztenivalója,és neked is kockán forog a becsületed.A legjobb,ha megmaradsz a csendes álmodozásnál,s lassan próbálod mással lekötni magad.Ismerkedj,bulizz,járj el otthonról...Minél több más férfit megismersz,annál több esélyed lesz hozzád illőt találni.Tudom,milyen gáz helyzet ez,de hát muszáj erősnek maradni.Neki nem is kell semmit sejtenie amúgy,az veszélyes...
2017. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ilyen az élet.


Az emberek csak bukdácsolnak, értelemmel nem tudják felülírni az érzelmeket.

2017. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!