Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki itt olyan helyzetben, . Hogy összejött egy nővel majd később annak lányával? Utána akkor már az a nő mint anyós szerepel a képben, hogyan alakult?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy gyönyörű nővel, majd vele szétmentünk, aztán összeismerkedtem a lányával, és most a lány szeretne bemutatni az anyjának, és az apjának.

Így, hogy ott az apa is , ergo a nőnek pedig a férje, vajon így történhet bármi rossz, vagy az anyós ilyenkor nem tud mit kezdeni?


2017. júl. 2. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem sok anyósviccet ismersz, ugye? :)
2017. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a lány tudja? És a férj?
2017. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A lány tudja, hogy együtt voltam az anyjával igen, neki elmondtam elég jól vette a dolgot.

De az anyja nem tudja, hogy a lányával vagyok együtt.

Az apja meg persze semmit nem tud.


ÉS nem, nem vicc. Elég nehéz helyzet, csak annyi a bökkenő, hogy a lányába teljesen beleszerettem.

2017. júl. 2. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Szegény csávó...

Nem tud mit tenni. Max ha elmondja férjnek is, hogy megcsalásos mókák voltak ott.

2017. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Am apámnak volt hasonló, de azok csak szexről szóltak.
2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Kefélgettem az egyik helyi trafikban az eladót, aki egyben tulajdonos is volt.

Épp bementem a szokásos kávéra, amikor láttam hogy nekem háttal állva, pakol és nincs bent senki, így úgy köszöntem, hogy "sziaszépség".

Közben kivettem egy Hellt is, aztán rámköszönt kicsit meglepődve, de nagy mosollyal egy lány, akiről azonnal tudtam, hogy a lánya.

Kicsit lefagytam, de láttam, hogy nem vágja a szitut, azt hiszi, hogy akarok tőle valamit.

Viszont tartottam tőle, hogy ha lelépek azon,akkor le fog neki esni, szal kicsit még elvigyorogtam neki, aztán leléptem.

Nem mertem írni az anyjának, mondom ki tudja hol van.

Később már csak az SMS-t kaptam tőle, hogy mekkora segg fej vagyok, hogy rámozdulok a lányára meg bla bla bla.

Szar ügy volt, mert ő se tudott rákérdezni egy az egybe a lányánal, mert tudta, hogy...

Próbáltam kimagyarázni, de nem jött össze.

Utána belefutottam a lányba, nem szóltam hozzá, de eszembe jutott hogy most már akkor meg kellene kefélni:D


Plusz szintén több éves sztori, szintén anyuka, 13 éves kislánnyal.

Ma már a kiscsaj 18 éves, háááát nem fogok ügyet csinálni belőle, ha úgy hozza.:D

2017. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy mindkettőnek volt férje, ezért volt ilyen csavaros a dolog, bár inkább csak az első esetében.
2017. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ma már nem sokat számít, hogy kinek van férje és kinek nincs...
2017. júl. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!