Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a férjetek gyakran agresszív lenne veletek az alábbi okból?

Figyelt kérdés
Nincs szo fizikai bantasrol, de szoban gyakran kifejezi a duhet. Pl sokszor idegesiti fel, hogy szerinte tul sok szoval meselem el neki a mondandom. Ilyenkor emelt hangon kiabal, hogy terjek a lenyegre, neha a testbeszedevel is jelzi ( osszeszoritja a kezet es ugy mutat). Mas teren a tenyeren hord, de lassan meg sem merek szolalni, maximum par szavas valaszokat adok, a tobbi szerinte varialas ( pl ha kifejtenem a velemenyem). Regebben valoban cserfes, beszedes voltam, de akkor sem indokolatlanul fecsego, mara viszont alig szolalok meg inkabb.

2017. júl. 2. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
Idiota vagy. En azonnal elvalnek a masodik ilyen alkalom utan. A ferjed valoszinuleg amugy is rem ostoba, aki nem ert meg egy osszetett mondatot, rolad is elmond sok mindent, ha egy ilyen buta es agressziv emberrel vagy egyutt.
2017. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus kis szerencsétlen, alárendelhető nőszemély vagy, a te fajtád miatt általánosítanak sokan, hogy a nőknek az agresszív, bunkó, buta parasztok kellenek. Hát, kösz szépen! :D

Én még azt sem tűrném el, ha valaki idegesítő, "női" fecsegésnek titulálná, ha kifejtek valamit.

2017. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

"de lassan meg sem merek szolalni, maximum par szavas valaszokat adok"


De a válás nem opció? Mikor lesz az? Ha megüt?

2017. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

Ez kész. Tényleg mindig a válás az első számú megoldás ? Tényleg van pár nő akik bármit képesek Ádámtól, Évától kezdeni ami azért tényleg bosszantó, ha úgy áll neki, hogy most valami baromi fontosat fog mondani és kezdi ugyan azt a szöveget ami volt tegnap, tegnap előtt az előtt stb. Próbáld azt, hogy a lényeggel kezd, utána fűzd hozzá a magyarázatot/körítést vagy válaszold meg a felmerülő kérdéseket. Elvileg ennek működni kell. Ha ennek ellenére agresszív, akkor agyalj a kapcsolat megszakításán. Ha meg működik, azután így beszélj vele.

30/f

2017. júl. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Anyám a reggeli kávéját is elmeséli egy este játszódó sztorinál, de én még nem tapasztaltam, hogy apám emelt hangon leintette volna, vagy bármilyen agressziót alkalmazott volna az együtt töltött 38 évük alatt. Én átgondolnám, mit akarsz egy ilyen férfitól, tekintve, hogy ha nem vagy elég jól idomítva, akár a keze is eljárhat. Szóval ha én fenyegetve érezném magam a páromtól, otthagynám.
2017. júl. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne várd meg, amíg tettlegességre kerül a sor, mert akkor pisloghatsz!
2017. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de eleve nem jönnék össze egy idegbeteg emberrel. És bizony, ez már az elején is látszik, ha képes valaki a rózsaszín köd mellett gondolkodni.

Nem normális, hogy ökölbe szorítja a kezét, de az sem, hogy felnőtt emberként nem tudsz lényegre törően beszélni. Nekem is volt ilyen barátnőm, megkértem, hogy a lényegről beszéljen, teljesen nyugodtan, ha épp sietős volt a helyzet. Ha nem volt képes rá, akkor nem lettem ideges és nem szorítottam ökölbe a kezem, hanem szimplán felálltam és csináltam a saját kis dolgom.

2017. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Jesszus, nem opció a válás? Amúgy a tenyerén hord? Hát jól át mosta már az agyad és totál alárendelt Vagy. Bántalmazott Vagy, ha csak szavakban is. Nem lehet Veled mit csinálni, majd ha tettlegesen is bánt, akkor gondolkozz el esetleg. Ne legyenek illúzióid, idő kérdése és bekövetkezik.
2017. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!