Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VÉGRE félre tudtam tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VÉGRE félre tudtam tenni 500-600 ezret az idén, de a barátnőm mindenáron azt akarja, hogy menjünk belőle valahova nyaralni!?

Figyelt kérdés

Én meg nem azért dolgoztam egész évben, hogy 1 hét alatt elbaxuk a pénzt. Nem vagyok milliomos.

Nem érti meg, hogy ezt vésztartaléknak inkább eltenném!

Már azon vagyok hogy eltüzelem az egészet a g#ci#be! Hogyan lehetne minél hamarabb ezt a dolgot megoldani?? Már kezd az agyamra menni ez a nyaralási mizéria! Bankba nem akartam rakni mert ahhoz kevés, de addig még itthon van kp-ban csak kelti a feszültséget a "tudata".

Most már értem miért nem szabad egy nőnek tudnia a pénzügyekről!

Ötletek?


2017. júl. 3. 20:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%
Nőként mondom h meg ne próbáld a barátnődre elb.aszni. :D
2017. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
83%
Ok, akkor ha már többször elmondtad és nem tágít, akkor ezt a konfliktust csak úgy lehet feloldani, hogy engedsz neki vagy szakítasz vele. Én az utóbbit javaslom. Legalábbis én nem tudnám elviselni, hogy egyszer (maximum kétszer) elmondtam valamit világosan és érthetően és újra ezzel szórakoztatnak.
2017. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, tavaly a balatonon vettünk egy jópofa perselyt és egy éve gyűjtök az idei balatoni nyaralásra. 60 ezret sikerült összegyűjtenem diákmunka és suli mellett, amibōl ki is fog jönni kettőnknek egy pár nap balaton. Mondjuk nekünk drága az út is Debrecenből.

A barátom is büszke rá, hogy ilyen jól sikerült összegyűjteni.

Szóval szerintem a barátnőd nem normális. Oké, hogy mi csórók vagyunk, de csak idén 3szor nyaraltatok pár napot! Az isten pénze se lenne neki elég, vagy mi van?

Csomóan nászútra se mennek ilyen helyre, nemhogy nyaralni..

2017. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Persze először nem Fidzsire akart menni, csak mivel írtam hogy egy hete a trivagot lesi, és találja benne a "jobbnál jobb ajánlatokat" most éppen az lett a favorit! Pláne mert a barátnője az a kis repedtsarkú meg adja alá a lovat, "hogy jajj A...ám ilyen élménye az embernek csak egyszer lehet az életébe"

meg "láttad a képeken milyen gyönyörű helyen voltunk"

Jó hogy bevadul ettől a szándékos provokálástól! Az a némber meg csak adja alá a lovat, hogy csak meggondolom majd magam! (hallottam mikor telefonáltak)

2017. júl. 3. 21:51
 25/42 anonim ***** válasza:
82%
Ok, a kérdésedre már kaptál korrekt és egyenes válaszokat. Nincs szükség tovább cizellálni a sztoridat.
2017. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként meg is érdemled, ha ilyen csajod van, nem kötelező egy ilyennel együtt lenni.


De mivel több éve együtt vagytok, biztos van oka, hogy vele vagy. Szóval, ne rinyálj itt, hogy miért ilyen a csaj, te választottad, viseld is a következményeket.

2017. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Hallod haver (ha megengeded) komolyan ismerős a szitu...

Minden áron a nyaralás meg mennyünk ide, menjünk oda aztán pénz sehol max nálam.

Utálom a nyaralást mert egy pénzelb.szás de persze instán meg ilyen helyeken az ilyen képekkel lehet likot elérni.

2017. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
Most miért gáz a lány, van 250 ezer forintja nyaralni, a pasi is kivehet ennyit a pénzéből és menjenek valahova. Most fiatalok, ez a dolog, amit nem lehet elvenni és még marad tartalékod is.
2017. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
83%

Vagy venne ebből a pénzből ami neki van egy autót, beruházna egy vállalkozásba vagy bebútorozna egy szobát...


Millió lehetőség van ami kézzelfogható, amit meg elnyaral vissza többet nem látja.

2017. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

"Mindenáron külföldre akar menni, Fidzsi-szigetekre"


B.aszod.

2017. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!