Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VÉGRE félre tudtam tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VÉGRE félre tudtam tenni 500-600 ezret az idén, de a barátnőm mindenáron azt akarja, hogy menjünk belőle valahova nyaralni!?

Figyelt kérdés

Én meg nem azért dolgoztam egész évben, hogy 1 hét alatt elbaxuk a pénzt. Nem vagyok milliomos.

Nem érti meg, hogy ezt vésztartaléknak inkább eltenném!

Már azon vagyok hogy eltüzelem az egészet a g#ci#be! Hogyan lehetne minél hamarabb ezt a dolgot megoldani?? Már kezd az agyamra menni ez a nyaralási mizéria! Bankba nem akartam rakni mert ahhoz kevés, de addig még itthon van kp-ban csak kelti a feszültséget a "tudata".

Most már értem miért nem szabad egy nőnek tudnia a pénzügyekről!

Ötletek?


2017. júl. 3. 20:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%
Már ne haragudj, de te nem férfi vagy? Dehogy vidd nyaralni! Az eszem megáll. Te is írod, hogy végre félre tudtál tenni. Legyél már kicsit határozottabb. Mondd meg neki, hogy ahhoz a pénzhez nem nyúlsz.
2017. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
52%
Menjetek Balatonra egy hétre felesben. Akkor egy szava nem lehet, és te is alig költesz. Ha ez nem felel meg neki, akkor meg a nőt meneszd, ne a pénzt égesd el. Jobban jársz.
2017. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként egy szóval se írta a kérdező hogy a barátnője részét is neki kéne fizetni de nyilván mindenki ezt feltételezi... Ha így van az gáz de ha évi egyszer szeretne elmenni a barátnő nyaralni (felesben) az azért érthető szerintem
2017. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
53%
A srác pénze, ha nem akarja elkölteni, akkor nem akarja. Meg kell értenie a csajnak. Lesznek még gondok a csajjal. Szerintem gondolkodj el ez a nő kell e Neked.
2017. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem azokat a válaszolókat, akik szerint szükség van évi egy nyaralásra. Szerintem is szükség van rá.


Itt viszont nem erről van szó, hanem arról az elvről, hogy amíg nincsen házasság, addig mindenkinek minden joga megvan ahhoz, hogy azt és csakis azt csináljon az általa megkeresett pénzzel, amit akar. A házasság vagyonközösség, az már más tészta, de itt ez nem játszik.


Két egyenrangú ember párkapcsolata amúgy sem úgy működik, hogy az egyikük elviszi a másikat nyaralni, hanem úgy, hogy együtt elmennek a közösen megbeszélt és elfogadott keretek szerint.

2017. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg nem feltétlenül szükséges a nyaralás.

Jó, oké, élvezed az új tájakat, embereket, de azért mégiscsak az a legjobb, amikor újra belépsz a saját kis kuckódba. :3 Legalábbis nálam. Nyaralás alatt pihenni se tudok rendesen este, és utána olyan jót alszom itthon, hogy hihetetlen.


Figyelj, ez a te pénzed, és megdolgoztál érte. Arra költesz, amire akarsz. Ha ő ennyire akar menni nyaralni, akkor ő is tegyen félre 500-600 ezer Forintot, aztán fizessen be mindkettőket nyaralni. :)


Bankba pedig nyugodtan beteheted. Egyáltalán nem kevés oda, van, aki 5000 Forinttal kezdi a megtakarítási számláját. Bankba nincs olyan, hogy kevés. :D Ráadásul a számládon nagyobb biztonságban van a pénz. Én biztos nem mernék ennyi készpénzt otthon tartani.


21/L

2017. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
57%
A nők egy elég nagy része már csak ilyen, nyugi, ne idegeskedj ezen. Egész egyszerűen mondd meg a csajodnak, hogy NEM vagy hajlandó elb@5zni ez a pénzt, mert neked ez tartalék, kész, pont. Ha meg nem tetszik neki, akkor fel is út, le is út. (Mindenesetre előtte rejtsd el olyan helyre a zsét, ahol nem találja meg, az ilyen fajta nőktől simán kitelik, hogy a pénzzel együtt lépnek le)
2017. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ha a gyakorlati oldalát nézzük, akkor valóban nem okos dolog ennyi készpénzt otthon tartani. Másrészt meg annyira alacsonyak a kamatok (nemcsak Magyarországon), hogy a lekötésektől nem sokat lehet várni. 500 ezer forint esetében konkrétan semmit.
2017. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Otthon ne tartsd a pénzt abból csak baj van.


Hosszabb távon talán el lehetne különíteni a megmaradóból egy rész megtakarítás meg egy kisebb ami elverhető gond nélkül.


Sajnos szükséges a vésztartalék és a hosszabb távú megtakarítás is távlati célok érdekében.


Most meg csak van valami arany középút.


Voltak évek amikor nem mentünk nyaralni, hihetetlen, de az árából szinte egész nyáron lehet strandolni meg éttermezni helyben. Na nem minden nap, de ha az embernek van kedve belefér belőle.

2017. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

"Egyenesen odaállsz a barátnőd elé, mint egy férfi, és elmondod neki, hogy ez a te pénzed, te kerested és te vésztartaléknak szeretnéd eltenni (okos dolog), nem pedig nyaralásra elkölteni. És mivel ezt szeretnéd, ez fog történni. Pont. "


Megtörtént már párszor!


Mindenáron külföldre akar menni, Fidzsi-szigetekre mert ott volt 2 éve a barátnője meg a kandúrja nyaralni!

Neki 250 ezre van félre rakva, de ez morzsa! El is menne az összes pénzem erre az egy hétre! Belföldön már 3x voltunk 1-1 hétvégére nyaralni idén, a Balatonra is 50 perc alatt le tudunk ugrani ha arról van szó.

Megvolt a műsor most is, mert lassan egy hete csak a trivagot bújja, nem hiszi el hogy nem fogunk menni....:D

4 éve vagyunk együtt egyébként.

Köszi a válaszokat, a bank azért sem lehetőség mert bar-listás vagyok, és még nem évül el a dolog addig nem kívánok a bakokkal foglalkozni, azért gyűjtögetek otthon...

2017. júl. 3. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!