Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, aki hetente bulikba jár úgy, hogy nem egyedülálló?

Figyelt kérdés
Belefér, vagy nektek sok? Előfordulna esetleg bizalmatlanság bennetek?

2017. júl. 5. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem belefér. Ha ez teszi boldoggá, akkor hajrá. Virágozzék minden virág.
2017. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nélkülem járna, nem férne bele.
2017. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt csinál a szabadidejében, amit akar. Ha a párját nem zavarja, akkor engem miért zavarna?

Miért lenne bizalmatlanság bennem? (Ha már ez valakiben felmerül, akkor inkább azon gondolkodjon el, hogy ő miért ennyire bizalmatlan a párjával szemben, hogy ez felmerül benne.)

Ha a párom szeretne bulizni menni, akkor menjen, nem fogom pórázon tartani. Ha nekem is lenne kedvem, akkor elkísérném. Ennyi.

2017. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a párommal mindig külön buliztunk, és sohasem volt ebből gond. Megbíztunk egymásban, én soha nem csaltam meg és ő sem engem. Bár már szakítottunk,de nem emiatt :D
2017. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Össze sem jönnék ilyennel, de olyannal sem, aki csak alkalmanként. Számomra szörnyen gyerekes, vagy épp visszataszító, aki ilyen helyekre jár, nem tudnám komolyan venni. Nem hozzám való.
2017. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
93%
Nem vagyok bulizós így nekem nem férne bele.
2017. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még pénzt is adtam neki.
2017. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen gyakran nem járok, de szoktam menni kollégákkal. Ha amúgy is bulizós típus az ember, és megvan rá a társasága, miért ne? Persze akkor fogadható el az én szememben, ha a párjával elég időt tölt és nem csajozik/pasizik a buliban.
2017. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!