Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó nekem senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó nekem senki?

Figyelt kérdés
Szeretek "megharcolni" a fiukért és mindig a szinte eléhetetlen kell nekem és amint összejövünk már nem is olyan izgalmas az egész.Nem is szeretem amikor tetszek valakinek és összeakar jönni velem mert abba ár nincs semmi.Miért lehet ez.
2010. máj. 20. 20:37
1 2
 11/18 anonim válasza:
6%
Ez azért van, mert nem nőtt gerinced és félő, hogy már nem is fog. == hülye ribi
2010. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ribancság ;) én is ugyanezt élem át én 17 vagyok, nem volt még tartós kapcsolatom..de nem vagyok ribanc..az hogy nem tudok senki mellett sokáig maradni, nem azt jelenti hogy rögtön rohanok magamat megdugatni máshova..igazándibol várok egy igazira, és kicsit el vagyok keseredve, meg alapból sincsenek tul jo élményeim pasifronton..(lett volna egy olyan akit megkaphattam volna nagyon közel voltunk h összejöjjünk de elcsesztem és azota nagyon nagyon bánom....)elég jo emberismerő vagyok, csomo pasinak csak arra kellettem volna de én egy normális kapcsolatot szeretnék végre..szerintem nézelödj a világban egyszer ugyis megismersz egy olyan pasit akiben megvan az a kis plusz :))
2010. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudjatok már, de az jobb lenne ha úgy járna vele ha nem tetszene neki??? Nem az lenne a ribancság???
2010. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Én is ugyan így vagyok ezzel...15/L. De sztem ez addig lesz így, amíg el nem jön a nagy Ő. Vele már nem így lesz, mint eddig, hanem télleg azután is akarni fogod, miután megkaptad.
2010. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szeretsz álmodozni valakiről. Ha pedig valóra válik akkor pedig az akkor már nem ugyanolyanok az álmaid.

Javaslom, hogy ne nőj össze a következő barátoddal, hogy legyen időd egyedül is álmodozni róla, mert sok kapcsolat ott bukik el szerintem, hogy túl gyorsan összejönnek, és sülve-főve együtt is vannak. Remélem érted.

19F

2010. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a tefajtád nagy okosan szokták a szűzkurv@ jelzővel illetni...:)


De sebaj, ettől már csak egy lépcsőfok a nem szűz kurv@ság, sok sikert az "álmaidhoz"...:D


-ReapeR-23/F

2010. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez nem is akkora baj..a baj ott van,ha bármit megtennél azért,hogy megszerezd.f/16
2010. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%

-ReapeR-23/F

te szerencsétlen barom

2010. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!