Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nézek ki? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


miért nincs barátom?


2010. máj. 20. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
25%
előző vagyok mármint szerintem is ronda vagy :)
2010. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy?Nem vagy ronda,de a kép alapján nagyon kislány vagy.Nemkell sietni sehova,hidd el lesz barátod.Meg sok mulik az ember természetén is,meg a szerencsén,meg egy rakás dolgon.
2010. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
77%
Bazzmeg de gyorsan jönnek a válaszok..-.-
2010. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján a fotó alapján nem lehet ítélni, mert hülye képet vágsz.


Amúgy nagyon sok minden az öltözködés/frizura pároson dől el.

2010. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos vagy,most mért kell bántani?


Végre egy normális csaj,aki nem áll be kur.ás pózokban és nem rakja ki a melleit már 14 évesen.


Nem tudom mért nincs barátod,nem hiszem hogy a külsőd miatt,lehet nem jársz olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne,v. önbizalomhiányban szenvedsz és nem mersz ismerkedni.De probálj meg nőisen öltözködni és a barátnőkkel ismerkedős helyekre járni

2010. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
e Keszthely..:DxD
2010. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
89%

figyelj!

1. menj el egy jó fodrászhoz, és csináltass vmi nőcis frizurát, akár a színén is változtass egy picit, pl. melírozással

2. azonnal kezd el alap sminkelést gyakorolni: szemöldök és szempilla kiemelés és egy kis alapozó, ha tudsz, menj el kozmetikushoz, ő jól meg tudja csinálni a szemöldököt-szempillát és nem drága

3. vegyél normális ruhát, úgy értem nőiesebb, vagányabb nadrágot, nőies felsőket és cipőt

1szerre ennyi elég, mindjárt szebb leszel, mert nem vagy csúnya, csak nincs benned semmi nőies, ezen kell változtatnod


sok sikert!

2010. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
50%
Nem ronda,lehet a szél is fújt amikor a kép készült,legalább nem mesterkélt.Inkább ilyen legyen mint magamutogatos.
2010. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
szerintem változtass sítlust, öltözködj divatosabban, sportolj, egyél egyészséges kajátkat, pár kilót leadsz, stb., máris jobban fogsz kinézni.(:
2010. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
9%
Ne hallgass rájuk, jó vagy te így!
2010. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!