Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nézek ki? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


miért nincs barátom?


2010. máj. 20. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

Vajon miért nincs barátod? Szerintem erre te is tudod a választ. Sajnálom, nem vagy szép, sőt, kifejezetten nem talállak vonzónak. Tudod a szép lányok keményen dolgoznak azért, hogy szépek legyenek, tegyél érte te is.


19/F

2010. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, +1 szavazat ellened.

Nekem kifejezetten nem jössz be, de ha ez megnyugtat, rajtam kívül van még sok másik fiú is a világon.

2010. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:

Elsőre egy kicsit megijedtem tőled.

Aztán jobban megnézve láttam, hogy nincs nagy gond, de

- egy kicsit jobb (nőiesebb) ruha,

- egy kicsit jobb smink, haj, stb.

- és egy kicsit jobb viselkedés (mosoly és pozitív életszemlélet, bátorság),

és az egész között valami összhang

kellene ahhoz, hogy jó pár fiú távolodás helyett inkább közelebbről ismerkedjen veled.

Tényleg pont ezen a határon vagy most, e képed alapján.

És ezt a keveset nem olyan nehéz megváltoztatni.

Semmi más gond nincs veled: fiatal vagy, a bőröd szép, sehol egy seb vagy aránytalanság.

Figyelj oda magadra.

2010. máj. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy:)Nemértem miért mondjátok,hogy fogyjon le.Nem kövér.Ja persze... mert most az a "divat" ha egy lány 40 kiló mi?Meg ha tükörben fényképezgeti magát melltartóban meg tangában 14 évesen..ez a tuti:D
2010. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
Pedig van rajta felesleg, nézd már meg!-10kiló kéne.
2010. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Te egy gyönyörűséges hercegnő vagy. Sosem láttam ilyen szépet életemben. Annyira tisztán csillog a tekinteted mint ahogy megcsillan a napfény egy friss patakon. Te vagy álmaim nője. Nem találkoztunk már valahol? Vagy csak fantáziáltam volna rólad? Nem tudom...
2010. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Hogy néző ki?Hát nem igaz, nem is te vagy a képen igaz?Csak valaki akivel ki akarsz b*szni.
2010. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:

-10 kg? meg vagytok huzatva? Nehogy hallgass rájuk, a botsáskák csak egy szűk rétegnek kellenek.

Broáf -10kg. b+

2010. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
10kilót adj le, hallgass rám.Ez a csaj legalább 70kiló, nézd már meg milyen tömzsi, széles, karcsúbb kéne hogy legyen.
2010. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
-.- isteneeeem....ezt már nem hiszem el...
2010. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!