Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nézek ki? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


miért nincs barátom?


2010. máj. 20. 21:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell fogynod, a hasadon picit alakítassz és jó is lesz,mert a lábaidnak jó alakja van, úgy látom nincs rajtad melltartó, pedig az is kéne, de a hajad viszont borzalmas! sürgőssen látogass meg egy fodrászt és vágass belőle valami fazont mert nagyon előnytelen az arcodhoz képest, nekem most ugyan ilyen a hajam

[link]

szerintem ez neeked is jól állna.a gatyád nem gáz, de az a felső és a pulcsi az mehet a kukába, vagy maximum csak otthonra felvenni! és ne vágj ilyen fejet!

2010. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya,átlagos vagy,csak mindenki a cicababákhoz,az anyon szolizott,felturbozott mű csajokhoz hasonlítgat,meg pláza cicákhoz.Gondolom valahol nyaralták,v. kirándultatok,ha ilyen célal megyek bárhova én se öltözök ki.


Normális arcod van,ha hétköznapokon csinos akarsz lenni,akkor egy jó fodrász,nőisebb ruhák tudnak ezen segíteni.


És az egyéniség is sokat számít,hogy nyitott vagy-e,esetleg zárkozotabb.Meg fontos az is van-e olyan barátiköröd akikkel el tudsz menni bárhová,nézelődni,ismerkdeni.

Nem tűnsz túl kimozdulosnak,ha meg nem mozdulsz ki akkor nehéz barátot találni.


A külsőségeken lehet változtatni,de milyen vagy belül azt kellene tudnunk.

2010. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy ronda csaka kép a szar.amugy pedig annyira mindegy h hogy nézel ki. vannak nálam meg nálad 1000x rondább csajok, meg kövérebbek akiknek van pasijuk. nekem meg nins. naés. majd lesz
2010. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
ha nem adsz magadra ne várj sokat. érezd jobban magad a bőrödben erre fognak felfigyelni.hajfestés,uj fazon,szoli v önbarnító,smink,1kis edzés,és divatosabb öltözködés.a pénz ne legyen gond..kimész a piacra v ázsiába és iszonyat jó cuccok vannak szexitöl a sportosig h mindenki kérdi h hol vettem ezt vagy azt?? nekem 3éve van pasim és folyon nyomulnak is.mert edzek,mert ízlésesen,de ne kirivoan öltözöm,szolidan sminkelem magam,festem a hajam stb.. minden nő lehet szép!!22l
2010. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim válasza:
szerintemgeecire csunya vagyXD
2010. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim válasza:
neviccelj:P ha lemész a bányába feljön a szén:S
2010. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Az arcodat nem lehet jól látni, raknál másik képet?
2010. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!