Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után "kell" a szex a párkapcsolatban? És mit kell tudnom az elsőről?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ide illik a kérdés, de a szexualitás témakörben idióta-bunkó válaszokat kapok. Itt talán jobban megértenek.


Az a helyzet, hogy kiváncsi vagyok, hogy szerintetek egy párkapcsolatban mennyi idő után alkalmas a szexuális együttlét, Oké tudom függ sokmindentől, de mondjatok konkrét időt (PL. 7 hónap stb).

És én még szűz lány vagyok, lassan betöltöm a 18at. Barátom 20 éves, Ő már nem szűz, de nincsenek szép élményei a szexről... mi már 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, bár nálunk is vannak viták, de megoldjuk őket.

Nem eröltet semmit, szóba sem hozza a dolgot, tudja hogy szűz vagyok stb. de azért beszélünk a dologról... nem erölteti. Pedig már 2 éve nemvolt úgy lánnyal...

És én is sokat gondolok Arra... lassan szeretném Vele...

De picit félek, mit kell még tudnom az elsőről? Mit kell csinálnom majd, fájni fog? stb.


2010. máj. 20. 22:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs elvárható időpont sem ebben a korban, sem idősebbeknél. A szex nem alap egy kapcsolatban, hanem egy plusz. Csak akkor menj bele, amikor már ne félsz. Hanem képes vagy feltétel nélkül átadni neki magad. Mondjuk ha már orálisan szoktátok, akkor nem értem mi a gond. Az már igencsak szexnek minősül sztem.

Ami számodra undorító abba ne menj bele. Még akkor sem, ha a másik szeretné. Ha tényleg szeret nem erőltet semmit. Az, hogy ha szeretsz megteszed nagyon hülye duma. A szeretet jele nem az, hogy valami számunkra undorítót is megteszünk a másik kedvéért.

2010. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

nem tartozik ugyan a kérdésedhez, de azért azt jó, ha tudod, ha vége lenne ennek a kapcsolatnak, akkor szinte kiárt, hogy találj még egyszer olyan pasit, aki ne várná el, hogy orálisan kielégítsék, erre jó, ha felkészülsz.

azt meg ne is mondd nekik, hogy undorítónak találod, mert rögtön dobni fog a pasik 95%-a.

2010. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
kiárt = kizárt
2010. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%

Az orális szexszel kapcsolatban: ne hallgass azokra akik itt írták, hogy "minden pasi elvárja" mert ez egy nagy baromság! Ahogy az is, hogy "nem vagy érett a szexre azért, mert undorodsz tőle". Ennél nagyobb hülyeséget még nem is hallottam.

Emellett az intelligens(!) férfiak nagy része nem vár el ilyesmit attól, akit TÉNYLEG szeret. Úgyhogy aki ezt írta annak valószínűleg csak érzéketlen kőbunkó pasijai voltak, akik kikényszerítették tőle, hogy csinálja. Ennyi.

Annak aztán sok értelme van, hogy miközben csinálod liftezik a gyomrod.

Csak akkor érdemes csinálnod, ha tényleg élvezed te is, mert ha a barátod szeret és érdeklik az érzéseid, szintén nem fogja élvezni úgy, hogy te nem szívesen csinálod.

Viszont az első komoly kapcsolatomba még én sem csináltam, mert hasonlóan voltam vele, bár én nem undorodtam tőle, hanem megalázónak éreztem volna a dolgot.

Aztán jött az első igazi nagy szerelem és neki megtettem. És nem azért mert elvárta, hanem mert ÉN akartam (sőt, ő tudta hogy vagyok a dologgal és pont ő mondta nekem, hogy úgy ne csináljam, ha közben nem élvezem én is), de akkor már akartam mert szerettem őt és már cseppet sem éreztem megalázónak. Sőt! :)

Azóta meg kifejezetten szeretem csinálni. :)

És szerintem amúgy is teljesen természetes az, hogy még fura neked, hiszen ez (számomra legalábbis) sokkal intimebb és bensőségesebb, mint maga a szex.

Te még szűz vagy, a szeretkezésbe sem kóstoltál bele, normális, hogy így viszonyulsz a barátod "kis pajtásához".

Azokra meg ne hallgass, akik mást írnak, ne görcsölj ezen.

Az meg, hogy mikor tegyétek meg? Erre nincs "ideális" időintervallum. Amikor úgy érzed (érzitek), hogy akarjátok mindketten, az a jó időpont.

Az, hogy ez egy hét, vagy egy év után következik be, teljesen lényegtelen.

És ne félj, egyáltalán nem olyan vészes, mint amikkel sokan riogatnak. én például nem véreztem, meg semmi ilyesmi. Jó, egy picit kellemetlen volt először, de nem fájdalmas. Szóval ha úgy érzed, hajrá! L/23

2010. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

Már előttem mindent kimerítettek. Csak annyit tudok mondani, hogy igen, így van és hozzáteszem: a szexben minden, minden a türelem és elfogadás kérdése. Meg a vágyaké. Azé, hogy szereted a másikat, elfogadod, vágysz rá, mind testileg, mind lelkileg. Legalábbis, úgy értem, egy szerelemben, egy kapcsolatban. Testi kapcsolatba léptek, ami intim, ami erotikus, ami bensőséges, ami a lehető legközelebbi kapcsolat ember és ember között, aminek megvan a maga szentsége.

És így kell kezelni: mint csodát. Nem, nem félni kell hogy eltörik, nem szertartás ez: inkább egy olyan dolog, amit nem lehet rosszul csinálni, mert nem fogsz rosszul csinálni, mert ráérzel. Mert egy idő után a tested magától megtalálja, hogy jó neki és ti csak annyit kell tegyetek, hogy figyeltek a másikra, türelmesek vagytok a másikkal, elfogadjátok őt és a tiéddel együtt az ő testét is. És megfigyelni, megtanulni, az ő teste hogy működik és hagyni, hogy a két test aztán magától egymásra találjon. Nem, nem fogsz úgy magadtól működni, mint egy robot. De érezni fogod, hogy okozz örömet, mert vágysz majd rá, mert az ő öröme neked is öröm. Mert a teste rándulása a tiédet is magával húzza, mert a szívdobbanására dobban a tied is. És tiédre az övé. Mert meg fogod érezni és megtanulod. És ha mind a ketten kellően intelligensek és odaadóak vagytok, megsokszorozhatjátok egymás örömét, ami a testi kielégülés után ápolja a lelket is. Szerintem ez a szex. És szerintem ez abszolút a világ rendje szerint való.

19f.

2010. máj. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
18%
az önzőség magas iskolája, hogy ő undorodik az orális szextől de neki azért nyugodtan csinálhatják. a szex adok kapok játék, na ezért éretlen még. egyébként meg ha tényleg szeretem a pasit hogy a viharba tudnék undorodni bármitől ami vele kapcsolatos?!
2010. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatomban vesztettem el a szüzességem, fél év után feküdtünk le egymással a fiúval. Ő 18 volt, én 15, összesen 2,5 évig voltunk együtt. Mostani párommal 18 évesen jöttem össze, két hét után egymásnak estünk, nem bírtuk tovább :) Azóta is együtt vagyunk, a szexuális életünk nagyon jó :)


Szóval nincs arra recept, hogy mikor kell/jó először ágyba bújni a pároddal. Érezni fogod, hogy itt az ideje :) Ne félj tőle! Ha vigyáz rád a fiú (és miért ne vigyázna) nem, vagy csak egy icipicit fog fájni. A lényeg, hogy keressetek egy megfelelő helyet, legyen előtte egy kis romantikus rákészülés és ne izguljatok ,minden menni fog :)

2010. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
vagyis izguljatok nyugodtan!:))
2010. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

teljesen igaz, hogy önzőség, hogy azt meg hagyja a kérdező, hogy neki csinálják.

én, ha nem csinálnám a barátomnak, lennék annyira fair ember, hogy azt mondanám, te se csináld.

2010. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

legalábbis nekem pofám nem lenne elfogadni ezt a fajta kényeztetést.

jó, itt ugyan azt írja a kérdező, hogy a barátja sem szereti, de ezt nem igazán hiszem el. csak azért hitette el, hogy ne okozzon neki fájdalmat.

2010. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!