Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy magamra vetítve nem tudom elfogadni egy párkapcsolatban a szex létezését?

Figyelt kérdés

Tudom természetes velejárója de még sem megy.

A homár jellegű megjegyzéseket kérném mellőzni és csak használható véleményeket kérek (nemmel, korral együtt)!!!


2011. okt. 3. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a nemed, korod, eddigi tapasztalataid Te is kihagytad, nehezen tudnék válaszolni bármit is.
2011. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

30 ffi.

Tapasztalat az , hogy ha vkivel komolyabbra fordul a helyzet és arra kerülne a sor kezdem magamtól ellökni, taszítani , kerülni stb.... Így aztán zárós időn belül vége az egész kapcsolatnak,bármennyire is tetszik.

2011. okt. 3. 13:52
 3/21 anonim ***** válasza:
tengelykapcsoló vagy
2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Akkor a nem komoly kapcsolatokban szexelsz? Vagy egyáltalán nem is fekszel le senkivel?
2011. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs olyan emléked akár a gyerekkorodból, akár tinédzser korodból ami miatt nem tudod elfogadni a szex létezését? Nekem ez lelki problémának tűnik. nem pedig testinek. Van valaki akivel tudnál erről beszélgetni? Nem muszáj, hogy nő legyen az illető.

Kitartás!

19L

2011. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2011. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
szerintem is valami gyerekkori rossz tapasztalat lehet az oka. lehet, hogy csak valami, amit hallottál vagy láttál, remélem semmi rosszabb. lehet, hogy tényleg beszélned kéne egy pszichológussal.
2011. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az tény az ,hogy serdülőkorom óta anyám egyedül nevelt.Ő alkoholista aki sokat megalázott és megvert, soha nem tudtam rá számítani és gyakran szajkózta ,hogy 1 nulla vagyok.Már közölte bánja azt is ,hogy megszült.

DE ha ez lenni a háttérben akkor miért van az ,hogy kapcsolatot kezdeményezni tudok ám a többit már tudjátok.

Nem tudom mitől félhetek csak azt érzem ha eljön az a pont legyen vége az egésznek , bármennyire is vonzódom az illetőhöz, bármennyire is tetszik.


Vagy csak attól félek valaki ismét belém rúg?

2011. okt. 3. 14:27
 9/21 anonim ***** válasza:
Most ha jól értem nem izgat fel a női test, közelség? Nem bántásból de ha tényleg, lehet h meleg vagy.
2011. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy meleg - csak egyszerűen annyira rányomta a bélyegét az anyával való rossz kapcsolat a nőkkel való kapcsolatteremtésre, hogy ez nem megy. Addig OK, hogy összejössz velük, de gondolj bele: a pasinak is legalább olyan "nehéz" dolog a szex, mint a nőnek. A nőnek ugye a befogadás a feladata, a férfi viszont egyfajta "önátadást" él át ilyenkor. Ez az a pont, ami neked -szerintem- érzelmi okokból nem megy. A terápia segít, hogy mindezt kezeld.
2011. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!