Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lánynak a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lánynak a fiu bal vagy jobb oldlán kell sétálnia?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt illem szerint jobb, másrészt jobbkezes vagyok.

30/f

2017. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a járda belső oldalán közlekedek szívesebben, vagyis ami távolabb esik a közúttól. Na akkor most döntse el valaki, hogy ez adott esetben jobb vagy baloldal. :-) Ez nálam olyan, mint hogy fal mellett párhuzamosan fekvő ágyban reflexből a fal felé fordulok alvás közben, tökmindegy, melyik oldalon van a párna.
2017. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok k urva, de baloldalán megyek, mert balkezes vagyok:D

Amúgy ilyenről még nem is hallottam...

2017. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ma már kevesen szerelkeznek fel karddal, ha kimennek az utcára, így mindegy, a kényelem dönt. Hivatalosabb alkalmakkor még szoktak figyelni erre, pl. esküvő. Na most én balkezes vagyok, furcsa is volt jobb kézben fogni a csokrot. De adódott már kényelmetlenebb helyzet is a balkezességemből adódóan.
2017. júl. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
34%
A jobb oldalán, hogy erős jobbja felsegíthesse, támogathassa, vagy alkalom adtán a szakadékba lökhesse a nőt :DDD
2017. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!