Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolat az ahol 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat az ahol 5 éve együtt vannak, de külön kasszán, a nő sohasem főz stb?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
És te ki vagy a történetben? Semmi közöd hozzá, ki hogyan éli a párkapcsolatát.
2017. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy jobb életük van, mint neked, aki most is épp másokon köszörüli a nyelvét.
2017. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Lehet nagyon rossz is meg nagyon jó is, meg a kettö közt bármi is.


Ha mindkét félnek megfelel, akkor rendben, ha valakinek nem tetszik, akkor meg meg kellene beszélniük a témát. Kivülállónak meg semmi, de semmi köze ehhez.


Azt meg végképp nem értem, miért lényeg, hogy a NÖ nem föz - ezt nemcsak nö tudja megtenni, söt akár hozatni is lehet kaját, ha egyik sem szeret/tud fözni.

2017. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Kulon kassza=anyagiakon nem veszekszunk. Nincs fozes=egeszseges nyers zoldseg gyumolcs etrenden vagyok.

Nincs problema.

N

2017. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy háztartásban külön kasszán vagyunk, nincs veszekedés. Pénz miatt veszekedni a legrondább amúgy is.

Mindketten főzünk, bár a párom jobban tud, ezért többnyire ő veszi át. Na erre varrjál gombot.

2017. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Mi is így élünk. Kiadásokat felezzük, kivéve a kaját, mert a pasim főz magára, én meg betegség miatt csak nyers és ketogén ételeket eszem.
2017. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat lenne?Ha nekik így jó, akkor problem? kívül állóként mennyi közöd van hozzá?

Másik dolog,hogy mi van akkor, ha a nő nem főz? 21. század van, a nő és a férfi is szokott dolgozni egy kapcsolatban. Teljesen természetes,hogy nem a nő dolga már a házimunka, meg kell osztani.

Ha pl a pasi főz jobban,akkor a nő segít elmosogatni meg az egyéb házimunkát vállalja be..

De ha egyik fél sem főz,akkor sincsen semmi..Lehet kaját rendelni, lehet készen venni. Nem kötelező főzni.

Nem a pinájával fogja a nő a fakanalat amúgy, egy férfi is ugyanúgy meg tud főzni, ha akar, ne várjuk már el,hogy minden nő a konyhában rohadjon egész nap.

2017. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!