Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem a fiához való vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem a fiához való vagyok, "miért ellenzi ennyire a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A párommal eleinte barátok voltunk, mindenben mellettem állt akkor is amikor nagyon beteg lettem. Végig ott volt fogta a kezem. Mostmár jól vagyok 2 éve pedig egy pár vagyunk. Júniusban megkérte a kezem, jövő nyáron pedig össze házasodunk. Nekem ő az első kapcsolatom, és legnagyobb támaszom már évek óta. Sajnos az édesanyja nagyon ellenzi a házasságunkat. Már azt is ellenezte, hogy barátok legyünk mivel beteg voltam nem akarta a fia közelebb kerüljön hozzám.

Szerinte jobbat is talál a fia, nem érti meg mi egymást szeretjük. Fiatalok vagyunk tudom, és nem rég óta vagyunk egy pár, de szeretjük egymást. Viszont az "anyósom" megmondta addig küzd még el nem felejtjük a házasságot. Azt is mondta tönkre teszem a fia életét mert mi van ha megint beteg leszek stb... Nem érti meg jól vagyok nincs semmi baj...

Csak boldogok akarunk lenni anélkül, hogy mindenbe beleszól...de ő közénk akar állni. Mit tegyek? Hagyjam szó nélkül? Hisz párszor leültünk beszélni de csak vita lett belőle.

22L



2017. júl. 9. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ostoba egy bites nő az anyukája. Valószínűleg benne van a tipikus anyós-meny viszály, mert nem tudja elfogadni, hogy a fiának rajta kívül fontos más nő is. Szerintem vér primitívek az ilyen anyák. Javaslom, a saját boldogságotokat tartsátok szem előtt és költözzetek minél messzebbre az anyósjelöltedtől. Hajrá, ne hagyjátok, hogy ő a sikertelen párkapcsolati tapasztalati miatt mérgezze a ti kapcsolatotokat! Örülök, hogy helyrejöttél, bár nem tudni, milyen betegséged volt.
2017. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Dehát megmondta, hogy mi a baja veled. A betegséged. Tudom nem szép dolog ilyet nyíltan kimondani, de mindenki a legjobbat akarja a gyerekének. Nyílván félti a fiát. Fél, hogy újra beteg leszel és a fiának ápolni kell téged, szomorú lesz, akár el is veszít. Vagy az unokái öröklik a betegséged, stb. Persze neked ezzel nem kell foglalkoznod, legyetek együtt boldogok, de az ok szerintem ez.
2017. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Mázli, hogy neki ebbe semmi beleszólása nincs. Max mínusz 1 vendég az esküvőn.

Párod mit szól hozzá?

2017. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert, tudod van olyan ki megmondja kit ne szeress ,na az ilyeneknek kijárna egy nyakleves!

Sza.rjál rá. Ignorálnod kell, egyszerűen ne törődj vele. A fiával vagy nem vele.

2017. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!