Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, ez a kérdés, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ez a kérdés, már nagyon elcsépelt, de a lájkolás, minden esetben egy semleges reakció?

Figyelt kérdés
Tehát, nem lehet egy jelzés a másik fél részeről, hogy bakker vegyél már észre.
2017. júl. 9. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az általánosítás minden esetben téves információt tükröz.
2017. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszabb ***** válasza:
Lehet, hogy jelzésnek számít, de egy 600 lájkkal rendelkező kép esetén kötve hiszem, hogy az alanynak egyáltalán tudomása lenne a jelzést küldő létezéséről.
2017. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan esetre értem, ha egy teljesen semleges posztot tesz ki valaki.
2017. júl. 9. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Szülők! Önök a streamen nyílt napos foglalkozásba nyerhetnek betekintést, ahol gyermekük a lájkolási konteók témakörében fog ma kötetlen beszélgetésben részt venni a többi társával egyetemben. Kérjük, a poszt lájkolásával ne vonják el gyermekük figyelmét a tanóráról!


Köszönettel:

Marika néni, like technics coach

2017. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet mögötte jelentés. Gyerekes, marha gyerekes, de van aki annak szánja, amit írsz
2017. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valtozo. Lehet jelentese es lehet pusztan tetszik neki a kiiras / kep.
2017. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de miért akarsz túl sokat látni egy közösségi oldalon egy posztba? Ha pl kiírsz valamit, akkor lehet tetszett neki, amit kiírsz és kész. Nem hiszem el, hogy ennyire életképtelen emberek vannak...
2017. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Olyan esetre értem, ha egy teljesen semleges posztot tesz ki valaki."


Jelzésnek jó, merthogy észreveszi a posztoló... csakhogy hazugság, mivel azt ő is tudja, hogy a posztja semleges - akkó' meg mit lájkolgatja?


Én pölö sosem díjaztam az ilyesmit - amikor a magam mércéje szerint is kiemelkedőt alkottam - nna, AZT lehet lájkolni! Annak örülök is!

2017. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!