Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjak le a gyerekről, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le a gyerekről, mert a párom nem akar házasodni?

Figyelt kérdés
Elvált férfi, boldogok vagyunk, nagyon szeretem. Ám a házasság kérdésben nem jutunk dűlőre. Gyereket nem akarok élettársi viszonyba. Tudja ő is, mégsem vesz el. Eljegyzés sem történt. Elkeseredtem, de szeretem őt, most úgy érzem, le kell mondanom a gyerekvállalásról. Nekem nem elég a gyerek, nála jöhetne, de én így nem akarom.
2017. júl. 10. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Itt pedig nincs olyan opció, hogy kompromisszum. Vagy beletörődsz, hogy nem akarja, hogy a felesége legyél, vagy keresel olyat, aki szeretne megházasodni. Ha elmondta, hogy ő nem akarja, meddig várod mégis, hogy majd eljegyez?
2017. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert mi más úgy?
2017. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azért nem vesz el, mert ő nem akar gyereket, csak nem mondja ki így a szemedbe. Ennyi.


Egyébként meg mióta van a gyerek házzassági papírhoz kötve?

Jó, értem, hogy te hogy szeretnéd, de azért nagyon gondold meg, hogy tényleg vele akarnál gyereket vállalni? Nehogy aztán egyedül kelljen nevelned

2017. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasságban születik a gyerek akkor mennyivel nagyobb a garancia, hogy nem mennek szét, mint anélkül? Még van ilyen naiv aki ezt hiszi. Senkit nem fog visszatartani a 30 ezres illeték a beadáshoz. A másik, válás nélkül is lehet ugyan úgy csomagolni , elcuccolni, mint házasság nélkül. Ugyan úgy kell bepakolni. Jogilag a gyerek szempontjából tök mindegy.
2017. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem hisztiznél akkor magától is elvenni, de így? Simán látja, hogy Neked csak a papír kell, a jogi rész, nem Ő számít. Nagyon szerelmes lehetsz. Hisztizel, biztosítékot akarsz, vagyon -közösséget, csak a saját nézőpontod érdekel, a másik le van sz--va, na majd pont így fog megbízni Benned. Tipikus csaj aki azt hiszi, majd papírral, gyerekkel bebiztosítja magát, a látszat fontos és nem a párja, az érzései.
2017. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Talán nem kellene hisztizni és erőszakoskodni és lehet, hogy magától is elvett volna.

Ha lesz egy papírotok az garancia arra, hogy nem hagy el, nem csal meg és örökre együtt lesztek?

2017. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A papir semmit nem jelent, attol ugynugy elhagyhat x év mulva, réadésul gyerekkel a nyakadban kell a biroságra járni.
2017. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ollókezű Edward ***** válasza:

Kérdező, én teljesen megértelek, nem is tudom, hogy lehet ennyi házasság- és elköteleződés-fóbiás egy rakáson.

Esetleg a bejegyzett élettársi kapcsolat megoldást jelenthetne? Akkor te is kapnál tőle egy kis elköteleződést, és mégsem kellenne - ó rettenet! - elvennie feleségül.

Amúgy az én helyedben bennem is felmerülne a kérdés, hogy miért nem érek ennyit, hogy %-osan elköteleződjön mellettem.

2017. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha felajánlod hogy fizeted az esküvő költségeit (ruha, kaja, pia, helyszín, papbácsi) akkor benne lenne.
2017. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
50%
9-es: Minek kaja meg pia? Nem minden esküvő lagzies esküvő. Van, hogy cask az anyakönyvvezetőhöz ás/vagy a templomba mennek el. Nem kell hetedhétoszágra szóló lagzi. Lehet azt a pénzt jobb helyre is tenni.
2017. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!