Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjak le a gyerekről, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le a gyerekről, mert a párom nem akar házasodni?

Figyelt kérdés
Elvált férfi, boldogok vagyunk, nagyon szeretem. Ám a házasság kérdésben nem jutunk dűlőre. Gyereket nem akarok élettársi viszonyba. Tudja ő is, mégsem vesz el. Eljegyzés sem történt. Elkeseredtem, de szeretem őt, most úgy érzem, le kell mondanom a gyerekvállalásról. Nekem nem elég a gyerek, nála jöhetne, de én így nem akarom.
2017. júl. 10. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért sanszos, hogy a kérdező nem menne bele egy hétköznap, két tanúval, az ingyen van esküvőbe. Akkor meg az lenne a baj, hogy nincs ott a szülő, nincs fotó, nem kell mit tudom én milyen ruha. Jönne a szövege, hogy de a pasi szemét, mert neki volt már esküvője, nekem meg nem. Aztán lehet a kérdezőnek is jó lenne az ingyenes, két tanús esküvő, akkor mondja meg a párjának azt, amúgy meg igen, lehet más lenne, ha fizetné, ha már a srác volt házas úgyis, gondolom már költött ott is egy bulira, nincs kedve még kidobni pénzt. Ezt is meglehet érteni, hogy inkább a gyerekre költené, mint egy bulira, kajára, ruhára, egy csomó felesleges dologra elszórná.
2017. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ollókezű Edward ***** válasza:

11-es: igen, meg arra, hogy a rokonok, akikkel lehet, hogy egymás szagát se bírják, ingyen rázzák a seggüket a pár pénzén. Na nem. Erre szokták mondani, hogy a menyecske táncon meg ajándékba mennyi pénzt kapnak. De a családomban soha nem volt olyan, hogy visszajött volna a lagzi ára. Soha.

Meg a nyomi ajándékok, mikor a 10-edig hajszárítot veszik meg a kedves rokonok. Röhej.

2017. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ok, hát jó szívből veszik, nembaj az :) . Viszont az tök undorító, ha valaki a lagzin nyerészkedni akar, azért tartja,hogy anyagilag jobban járjon. Ha én lagzit akarnék (soha amúgy), akkor ne hozzon senki semmit. Ünnepelni hívom meg őket, nem azért, hogy nyerészkedjek a barátaimon, rokonaimon.
2017. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Nem is lehet nyerészkedni, mert nem tudod nullszaldósra kihozni. XD

De ha nincs pénz, akkor értsék meg, hogy nincs pénz. Még félmillió forint is sok a bulikázásra, és van jobb helye. Majd ha lesz ennyi felesleges pénzem a rokonokra, akkor bulizunk, de pont fiatalon, pont a közös életünk elején pont nem lesz. Sértődik, aki sértődik, egyék csak a kefét.

2017. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, egyetértek.
2017. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha a kérdezőnek megfelel ez a két tanús felállás (ezt nem mondta), akkor meg kellene beszélnie a párjával, mert lehet hogy csak az anyagiak okoznak gondot. De fenntartom a véleményem, miszerint házasság után 2 évvel is elhagyhatja a pasija, az a papír nem garancia semmire.


Kicsit off:

Ismerettségi körömben pont azért volt egy 120 fős lagzi, hogy visszajöjjön az esküvő ára. Csak a menyasszonyi ruha volt 100.000 körül. Én maximum csak a szűk családi- és baráti körömet hívnám el, az nem kerül annyiba és legalább senkitől nem kell elvárnom, hogy dobálja nekem a húszezreseket...

2017. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!