Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Szerintetek melyik férfi testalkat a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


Előtte-utána fotó két pasiról. Melyik a legkívánatosabb számotokra? Melyikkel ismerkednétek legszívesebben ha csak a testet nézzük?



2017. júl. 10. 18:51
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Az "előtte" fotók. Az "utána" fotók már taszítóak nekem.

Az első fotón inkább a baloldali.

2017. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
[link] sokat bodyztam de ő a példakép ja és csak a nőket szeretem F
2017. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Furcsa hogy senki nem szereti az izmosat. Akkor nem értem a férfiak miért edzenek mániákusan hogy tetszenek a nőknek, meg gondolják azt hogy csak az izmos néz ki jól.
2017. júl. 10. 19:33
 14/46 anonim ***** válasza:
A baloldali, de nekem is szimpatikusabb, ha valaki nem ennyire kigyúrt.
2017. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez a férfiak mániája és nyilván ha valaki alapból szereti az izmos férfiakat, a második képen lévőket se fogja elküldeni, ha egyéb tereken bejön neki.

De én az életben sem sok olyan lánnyal találkoztam, mielőtt azzal jönnének, hogy ez csak itt van így, akik a kifejezetten nagy izmú pasikra buknának.

Múltkor egy tipikus jócsaj kolléganővel beszélgettünk, hogy neki inkább a szálkás, széles vállú de nem felfújt pasik jönnek be. Szóval az a tipikus jópasi alak, ami egy kicsit még vékonyabb az első képen lévőknél. Az átlagnak olyan az ízlése, mint neki.

2017. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy a fiúk inkább jequingozzanak mint az izomtömeget növelnék,ruganyosabb test boldogabb élet..Úszás,kerékpározás,szex Idővel én is rájöttem F
2017. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
A második képen lévőt taszítónak találom. Az ilyen test nálam kizárt. Esetleg az első.
2017. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Az elso jobb, de meg az ennel is vekonyabb az idealom igazandibol.
2017. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasik maguknak edzenek, en sem ertem miert akar eletem szerelme izmosabb lenni amikor szerintem tokeletes a teste. De szerinte tul vekony. Ez olyan mint a lanyok, sokszor a pasik szeretik az S, M es meretu lanyokat, de a lanyok mindig vekonyabbak akarnak lenni. Egyszer pl hiztam 3 kg ot az mind a seggemre ment o pedig megjegyezte hogy jobb igy.. de azota ar leadtam :-)
2017. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

1. kép.


(A másik képen nekem már annyira taszító ez a testalkat, hogy kizáró ok lenne.)

2017. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!