Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Egy alacsony, nagyon vékony...

Egy alacsony, nagyon vékony ember számára mi lenne a legjobb küzdősport?

Figyelt kérdés
Csupán 55 kiló vagyok (kondizással sem tudtam nőni), szóval arra gondoltam, hogy elkezdek valami küzdősportot. Ugye az ázsiaiak sem nagy darabok és a legtöbb ilyen Ázsiából származik, szóval azon gondolkoztam, hátha van olyan küzdősport, amit cingár srácok is űzhetnek komolyabb kockázat nélkül. Van egyáltalán ilyen sport? Vagy ha nem küzdősport, akkor mi más van még, ami nekem hasznos lenne?

2016. nov. 1. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Torna nem érdekel? Az kifejeztten jó alacsonyabb termetű embereknek és megerősödnél tőle rendesen,de mindenképp izmos lennél. Az ökölvívás is jó ha mindenképp küzdősport a cél hiszen súlycsoportok vannak,de oda azért kell agresszió is és fegyelem egyben hiszen sok ütést fogsz kapni. Én emiatt hagytam abba 5 év után bokszot. Remélem tudtam segíteni!
2016. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Torna jól hangzik, csak szerintem késő elkezdenem. Már 21 vagyok. A box is jó lenne, bár talán ahhoz túl nyápic vagyok. Persze a laza pofozkodás még elmegy, de nem szeretném az arcomat átszabni, főleg, hogy az az egy pozitívumom.
2016. nov. 1. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Bicikli ? Autósport ? Vagy menjél el horgászni csak szögezd le a lábad mivel 10 kilós ponyt be ránt😂
2016. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bokszedzésen sem jellemző, hogy agyonvernének, főleg kezdőként. :D Az fura, hogy kondizástól nem nősz, valamit nagyon rosszul csinálhatsz.
2016. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!