Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok,173 cm és csak...

14 éves vagyok,173 cm és csak 47 kiló. Ergó elég vékony vagyok. Ha befeszítek durván nézek ki meg minden de akkor is. Mi a legjobb modszer arra hogy ezen valtoztassak es vastagodjak picit? Vab itt olyan aki hasonlo testalkattal gyurta ki magat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

Én 171 centi magas vagyok, 64kg-és még ezt is kevésnek találom. Nem akarlak bántani, én is nehezen hízó tipus vagyok, átérzem a problémád. De neked nem ártana kivizsgáltatnod magad. (teljes laborvizsgálat-vérvétel)

Ugyanis te már kórosan sovány vagy.

Mivel 14 éves vagy, így nem ajánlhatok neked táplálék kiegészítőt, bár lehet hogy kellene. De először is tisztázni kellene hogy egészséges vagy e, ha igen, akkor meg lehet próbálni valamilyen kieg-et. Mondjuk hyper mass 5000 az szerintem jó választás.

2013. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Tényleg nézesd meg magad. Egyáltalán eszel te rendesen?


Ezzel kéne kezdeni, hogy az alap makrotápanyag mennyiségek meglegyenek, aztán elkezdhetnél valamit sportolni. Először csak ilyen lazább, rehabilitáció szintűt, aztán mehetne saját súlyos, vagy súlyzós edzés és tömegnövelő étrend.

2013. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Biztos jól írtad a súlyod? :O
2013. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
173cm és 47kb-val, hogy nézel ki durván?
2013. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Gondolom a szálkás "izmai" miatt durva, pedig a karja lehet vagy 20 centi.
2013. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Jézus. Még jó, hogy nem raktál fel képet, tuti megijedtünk volna. Ja, télleg durván nézhetsz ki, jó, hogy még élsz. Mivel táplálkozol, fénnyel? :-)
2013. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az a durva h kozben csak kezzel fmegyek a kotelen,tizenotot huzodszkodom es szepen nyomok 45 kg val
2013. nov. 8. 19:05
 8/25 anonim ***** válasza:
Erőd attól még lehet, sőt, saját súlyos gyakorlatok bizonyos szempontból könnyebben is mennek a vékonyabbaknak. Legalább edzett vagy, ez jó. Ha tömeget akarsz növelni, akkor a fent leírtakat kövesd.
2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso valaszolo h a kerdesemre valaszoltal nem bealazi akartal mint a tobbiek.
2013. nov. 8. 19:26
 10/25 anonim ***** válasza:
Lehet, de azt írtad, hogy durván nézel ki. Ez kissé paradoxon, ne haragudj. Ha kissé szerényebben fogalmazol, akkor nem kapsz ennyi oltást. Örülj, hogy Montez most nem ír ide, kaptál volna tőle is, a beképzelt kisgyerekek nem játszanak itt. Még ő sem ír ilyeneket, pedig megtehetné, mert ő télleg f.a.szán néz ki.
2013. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!