Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit néztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senseiii kérdése:

Csajok! Ti mit néztek a férfiakon? Mitől lesz nektek egy férfi vonzó? (Életkort is légyszi)

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy mi férfiak Álltalában a mell és fekeket. Ti mit?

2017. júl. 10. 20:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Miért ne húzzam fel magam? Mert nem is számít, amit mondasz? Akkor meg, ha nem gondolod komolyan, minek jártatod a szádat? Így szoktad személyesen is? Nyomod az ostobaságokat, aztán leállítod a másikat, hogy de ne húzza fel magát? Hát mégis hogy a tökömbe ne húznám fel magam valakin, aki ismer x számú nőt, és képes a tapasztalataiból kiterjeszteni az ÖSSZES nőre valami marhaságot. És félre ne érts, nem a női mivoltomat bántja, ha bárkire vonatkoztatva általánosítanak, attól is a falnak megyek. Egyszerűen csak felhergel az ostoba+szorgalmas variáció, mert a legveszélyesebb. Nem elég, hogy sötét, mint az éjszaka, még hirdeti is.
2017. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
En tapasztalatból mondom gyerekek. A nők nem a pénzre hajtanak. Hiaba van pénzem, barátnőt még nem sikerült találnom. Egyik se kérdezte meg, akiknél eddig próbálkoztam, hogy mennyi a fizetésem, mennyi van a számlámon, vagy a párnám alatt. :D Szóval van más ami fontosabb az tuti, utána azert gondolom nem utolsó dolog a megélhetes. De nem az a minden.
2017. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Már mindent értek és köszönök. 😀
2017. júl. 12. 09:41
 24/26 anonim ***** válasza:

#21, rossz hírem van: ha arra számítottál, hogy majd itt mindenki bősz egyetértésben lesz veled, akkor nagyon háttal ülsz a lovon. És igen, személyesen is kimondom a véleményemet, ami nem tetszik. Nincs barátnőm, és nem is akarok párkapcsolatot, tehát megtehetem, mert nincs mit veszítenem.

Őszintén szólva, ha ti vagytok az egyedüli alternatíva, akkor még az egyedüllét is fényévekkel jobb. Nem gondolkoztál el még azon, miért jár egyre több pasas hivatásoshoz? A válasz ott van a stílusodban.

2017. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nézd, ha lenne azon túl gondolatod, hogy a nők tönkreteszik szegény férfiakat, még talán lehetne is veled érdemben beszélgetni, de hát így minek? Csak húzod a szádat, hogy hüpp-hüpp, bántja a lelkecskémet egy hótismeretlen nő. Én persze szövegelhetek, mert én férfinak születtem, tehát eredendően nagyszerű vagyok, úgyhogy nekem el kell nézni, hogy szerintem minden nő k.va. Még szerencse, hogy nem ismerek közelebbről ilyen férfiakat, csak normálisakat, akik nem sértegetnek olyanokkal, hogy minden nőt csak a férfiak pénze érdekli.

Annyira csicska dolog ez, sajnálom is az összes percet, amit egy ilyen emberre pazaroltam.

2017. júl. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

- Sehol nem írtam egy szóval se, hogy a nők tönkretennék a szegény férfiakat, úgyhogy hagyd abba a szalmabábozást. Azt írtam, hogy a túlnyomó többség az általam felsoroltakat nézi meg, viszont alig 1%-uk vallja ezt be nyíltan. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne úgy a párkeresés.

- Azt se állítottam sehol, hogy minden nő kva, és hogy eredendően nagyszerű vagyok. Ember vagyok ugyanúgy, ahogy te is, a Kérdező is, és kb. mindenki más. Miért látsz bele olyasmit az irományomba, ami nincs is benne?

- Már jópár éve túl vagyok azon hogy a nők "bántsák a lelkecskémet", sajnos még erről az örömről is lemaradtál...

2017. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!