Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hosszú haj fiukon/férfia...

Szőke hosszú haj fiukon/férfiakon mennyire néz ki jól?

Figyelt kérdés
Hasonló hajam van és szeretnék kicsit érdeklődni hogy kinek mennyire tetszik maga a hosszú haj férfiakon, nekem lassan vállig ér rendszeresen mosom heti 2x tehát nem lehet rá azt mondani hogy igénytelen.

2015. dec. 23. 00:52
 1/8 anonim válasza:
12%
Szerintem ez nem tul elonyos viselet.maximum olyan hosszu legyen mint justin biebere. Ha tul hosszu az mar csunya de lehessen beleturni tehat a hosszusaga legyen meg. Szerintem a justin bieber fele haj tokeletes
2015. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyönyörű a szőke hosszú haj a férfiakon. Sokkal vonzóbbá teszi őket mint a rövid.


Nekem ez a hosszúság nagyon tetszik:


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval nehogy levágasd! A hosszú haj milliószor szexibb mint a rövid.


Amúgy milyen árnyalatú szőke? Sötét, közép vagy világos?

2015. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem tudok a hosszú hajról nyilatkozni ,ugyanis a hosszú haj férfiakon nálam a lapockáig érőnél kezdődik. Az ,és az annál hosszabb tetszik. A szőke hajat sosem preferáltam ,de van néhány hosszú hajú ismerősöm akiknek nagyon jól áll , tehát számomra semleges ,a sötêtet jobban szeretem.
2015. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Világos szőke , ha meg van mosva majdnem tejfel szőke 19 éves vagyok .
2015. dec. 23. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerelmem ez a haj. :)

2015. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kedvencem a szőke hosszú haj a pasikon... minél hosszabb annál jobb.
2015. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársamnak ilyen pasija van,mint te!Egyébként sok mindentől függ,hogy jól áll-e.Na és persze van akinek tetszik, van akinek nem.Megoszlanak a vélemények.
2015. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos jól néz ki!
2015. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!