Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt facebookról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt facebookról szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokadik randi után megmondtam a srácnak, hogy csak barátként tudom elképzelni majd 1 hétre rá letörölt az ismerősei közül.

28/L


2017. júl. 11. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig a férfiaknak azt is sikerélményként kéne felfogniuk ha egy nő barátként gondol rájuk.."


a nap vicce.

2017. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

Mert felesleges neki még egy barát, pláne egy nő. Amúgy is, nő mint barát, ez egy nagyon rossz vicc :D

Csak a legcsicskább, legnyomorultabb, legsenkiházibb férfiak fogadnak el barátságot egy olyan nőtől, akit meg akartak dugni, de nem jött össze :D

Ez van, fogadd el, hogy nem egy ilyen senkiházival futottál össze, és egy lyukon kívül semmi mást nem lát benned, mert ennyit érsz :D

2017. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom hogy álmondtad, de nagy ívben kerülöm azokat a nőket, akik csak barátként tekintetnek rám



arra ott vannak a haverok :D

2017. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerinted miért? Ne legyél már ennyire ostoba...

Neked ,hogy esne ez fordítva?! Mondjuk neked tetszik egy pasi és ö azt mondja legyünk barátok...

2017. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szergej55 ***** válasza:
Nem akar elmenni ególegyezőnek, ha már többet akart volna, teljesen normális.
2017. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta már férfi az x-edik randi után, hogy legyünk barátok inkább. Én azt feleltem, barátaim már vannak, nem vágyom többre, pár nap múlva töröltem faceről, mert mi értelme lenne, ha ott lenne az ismerőseim között? Nincs egymáshoz közünk.


Mondjuk téged a föld színéről is letörölnélek azzal a mentalitással, hogy egy férfi örüljön annak is, ha egy nő barátkozni akar vele.

2017. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!