Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora baj az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora baj az, hogy nem érdekel, hogy csak szexre kellettem egy pasinak?

Figyelt kérdés

Összejöttünk egy pasival (szándékosan nem nevezem férfinak), közös baráti társaságon keresztül ismertem meg. Komolyat akartam tőle, ő is azt mondta, hogy komolyat szeretne tőlem, bele is éltem magam, nagyon kedveltem, vonzódtam hozzá, így hamar lefeküdtünk. Amőgy sem vagyok az a magát kérető típus. Ő az első szex után kidobott. Másoktól hallottam vissza, hogy végig erre hajtott, jól átvert, terjeszti, hogy milyden könnyen kapható vagyok. Én csak röhögtem egyet az egészen, mire többen is azt mondták, hogy az egész társaság egy kis lúzer ribinek tart, akivel senki sem akarna komoly kapcsolatot. Ezzel szemben engem nem érdekel, teljesen kiábrándultam a pasiból, szánalmasnak tartom, és egyáltalán nem érzem veszteségnek, nem érzem magam megalázva, nem érzem azt, hogy csökkent az értékem, mert "megvoltam" beki. Inkább ő alázta meg magát a szemembenm totálisan lenézem. Velem lenne a baj?


24 évesek vagyunk.


2017. júl. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. Felnőtt nő vagy, ha mindketten akarjátok, azzal fekszel le, akivel akarsz. A leírtak alapján te korrekt voltál a pasival, kapcsolatban sem voltál, így nem is csaltál meg senkit, szóval sehol nem látok problémát részedről a történetben. Talán érdemes megfontolnod, hogy otthagyod ezt a baráti társaságot. Nem tűnnek túl színvonalasnak.
2017. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell, hogy ezen aggódj! Neked is jó volt, neki is, most azért mert nem jöttetek össze, legalább mindkettőtöknek volt egy jó estéje. :)
2017. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szexeltetek mert szexelni akartatok. Ez nem tudom miért volna reebancság.

30/f

2017. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo nagy ro.ék a pasi. Tudom milyen érzés. Te meg terjeszd el,hogy kicsi a farka és nem tud kielégiteni.
2017. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
27%
Annyira nem érdekel, hogy még nekünk is kiírod ide. Hihető.
2017. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez van, ha dúsbegekre hajtasz. :D
2017. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!