Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan akinek bejött az egyszer érdekel a nő, máskor lesz@rom taktika?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Dögöljön meg az összes taktikázó.
2017. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En csaj vagyok de aki egyszer leszrt es legközelebb be próbálkozott azt elküldtem a jo buds pitsba :) szóval taktikazz csak sok értelme van ..idiota
2017. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Diavolino44 ***** válasza:
51%
Nagyjabol igy is mukodhet a dolog. Csak a lesz@rom resznel, is tudnia kell, a nonek, hogy azert sz@rod le, mert a no nem akart semmit. Ha az elejetol nincs tisztazva, az, hogy ez nem egy ferfi-noi beszelgetes, s nem egy barat-barat, akkor lehet taktikazni ugy ahogy akarod, de azt sz@rkavarasnak hivjak. Honnan tudja, a csaj, hogy vonzodjon hozzad, ha nem is foglalkozol vele egyaltalan.
2017. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő és úgy gondolom, hogy velem taktikáznak. Azért kérdezem, hogy bejött ez valaha is valakinek? Az a baj, hogy ez létező dolog, hallottam már pasiktól,hogy csináltak ilyet.
2017. júl. 10. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez a taktika marhaság. Én spec úgy venném, hogy a csaj bolond és nem tudja mit akar aztán hagynám az egészet.


Sztem ez nem fair dolog :/

2017. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Az összes csak egy r**adt k**va csak. Nem számoltam.
2017. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esetek nagy részében működik is. Nem is kell hozzá külön taktikázni, csak szimplán észreveszed, hogy miután tojsz a fejére nagy ívből (akár valóban), hirtelen elkezded érdekelni.
2017. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A #7-es fején találta a szöget. Habár ez egy "taktika", de a jó cél érdekében használjuk: be akarunk vele csajozni. Azért lett szükség erre a húzd meg-ereszd meg játékra, mert a nők férfiasabbak lettek, ennek minden hozadékával, többek között a vadászni akarással is. Erre pedig teret ad nekik ez a huzavona, kicsit ők is úgy érezhetik, hogy hódítottak, csábítottak, nem csak mi. Hölgyeim, higgyétek el, mi örülnénk a legjobban, ha ezt nem kéne csinálnunk, de olyan mértékben megváltoztatok, hogy tulajdonképpen leraktátok ennek a módszernek az alapköveit - mi, férfiak pedig felépítettük. És működik, persze, hogyne működne...
2017. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom, ha valakinél azon kell gondolkoznom, hogy vajon érdeklem-e, vagy csak taktikázik. Az ilyet hagyom is a fenébe, nincs kedvem ezen idegeskedni. Ha érdeklem, mutassa ki. Nem kell piócaként rámnyomulni, de ne játssza direkt azt, hogy nem érdeklem, mert akkor úgy veszem, hogy nem érdeklem.

21L

2017. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem folyamatosan ezt csinaljak a pasik es bizony rakellett jonnom h nem veletlenul talalnak meg engem ezek a sutyerakok. Valamin melyen el kell gondolkoznom mert a folytonos csalodasok elveszik az onizalmam.
2017. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!