Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fojtsam el magamban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fojtsam el magamban, ha ennyire babát akarok?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy gyerek a páromtól, de még csak 22 vagyok. Érettnek érzem magam, nem ezzel van a baj, de a párom most még nem kifejezetten akar. Azt mondta ugyan, hogy ha besikeredne, akkor nem mondaná, hogy vetessem el, és meg is fordult a fejemben, de ennél becsületesebb vagyok. Csak olyan rossz, mert én is annyira szeretnék már babázni. Tanult nő vagyok, anyagilag is jól állunk, feleslegesnek érzem várni, főleg, hogy később is szeretnék még szülni. Rátehet persze, hogy mindkét nővérem nemrég szült, és elolvadok a kicsiktől.

2017. júl. 11. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindent bele...
2017. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sose fojtsd el semmidet sem. Az megoldás helyett, nem foglalkozás. Attól mindig csak rosszabb lesz.


Párod még nem akar. Ennyi. Beszéljétek meg s beszélgetés végeredményét tudatosítva akarj most vagy nem. Míg gondolatba felkészülsz, de tudod, valójában nem akarsz, mert vmely okkomplexum miatt nem ésszerű.

2017. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Én tényleg nem akarlak megbántani meg nem akarok itt rosszindulatoskodni, de szerintem korai :( 22 éves vagy ha azt nézzük még gyerek és ahogy írod a párod sem szeretne még, ne siesd el. Nagyon sok kapcsolat erre megy rá.. fiatalok a párok, a gyerek apa nélkül marad mert az apa 23-25 éves döbben rá, h élni akar.

Nemtudom mióta vagytok együtt, de te tudod.. ha annyira szeretnél akkor mindent bele. A legjobbakat kívánom nektek.

21L

2017. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor alapvetö a nézetkülönbség közöttetek. Nem jo jel! A párod nem tudja mit veszit.
2017. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
#3! " 22 éves vagy ha azt nézzük még gyerek" Észnél vagy???
2017. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!