Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért találunk újra és újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találunk újra és újra egymásra?

Figyelt kérdés

Gyerekkori szerelem volt köztünk még oviban :D aztán az idő múlásával sokszor voltunk legjobb barátok és többször jártunk is, volt olyan is, hogy több mint fél évig nem beszéltünk/találkoztunk.


Kis idő elteltével mindig felkeressük a másikat és abból vagy szex lesz , ami nagyon jó vele, vagy vmi kis piszlicsáli dolog miatt oltárit veszekszünk.


Amikor voltak párjaink, volt hogy megcsaltuk őket egymással.


Együtt nem tudunk meglenni, túl sokat veszekszünk... Kb mint egy szappanopera... -.-" :D


Ezt nem nagyon értem, hogy hiába is vagyunk más fele, az életünk a barátaink is mások, mégis, ha találkozunk véletlen, akkor az felkavaró érzés.


20 vagyok én , a srác 21


/direkt nem a tini kapcsolatokhoz irtam ki/



2017. júl. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor voltak párjaink, volt hogy megcsaltuk őket egymással."


Hát gratulálok :) A gerinctelen férgek mindig megtalálják egymást, legyetek csak együtt.

2017. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Remelem ossze jöttök egyszer:)))))

aztan szarra csaljatok majd egymást is budos gyokerek!

2017. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert pont egymáshoz valók vagytok.Két nulla értékrenddel rendelkező,éretlen gyerek.
2017. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!