Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatos költözéssel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos költözéssel és távkapcsolattal fenn lehet tartani egy normális párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A páromnak felajánlották,hogy egy másik városban,de ugyanannál a cégnél valamennyivel több fizetésért dolgozhatna. A két város között elég nagy a távolság,így nem lehetne megoldani,hogy naponta hazajárjon.

Igazából mi már éltünk távkapcsolatban,de akkor nem csak városok,hanem kontinensek választottak el egymástól,három havonta kb 2 hetet volt itthon. Nyilván nem lehet az idők végezetéig csinálni,és a végén nem csak én,hanem már ő sem bírta ezt a fajta életet.

Itt országon belül is költöztünk már munka miatt,de eddig csak én mondtam fel a munkahelyemen,hogy együtt lehessünk. Most van egy stabil,viszonylag jól fizető állásom,amit nem szeretnék itthagyni egy darabig,valamint beiratkoztam egy oktatásra,amit szeptemberben kezdek majd el,és a jelenlegi munkahelyemmel nem ütközik...

Miután hazajött külföldről nagyon nehéz volt megfelelően fizető állást keresni neki,de sikerült,és nagyon örültünk ,annak is,hogy végre együtt lehetünk.

Most megint felvetődött a távkapcsolat,de nagyon nem szeretném,ha külön lennénk,lassan szeretnék családot alapítani,most újra bizonytalanságban érzem magam.

Nyilván örülök neki,hogy elismerik a munkáját,és hogy jobban is keresne,de nem minden áron.

Nem akarom hogy azt érezze,hogy korlátozom,csak egy kicsit kiszámíthatóbb,nyugodtabb életre vágyom.


Szerintetek ez működhet így?

Támogatnom kellene?


2017. júl. 13. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, még jobb is, mint a natúr kapcsolat.


Figyi az előnyeit:


Ritkán találkoztok, nem mentek egymás agyára

Írásban beszélgettek, ahol van mód a szép fogalmazásra, témakifejtésre.

Minden találkozás ünnep, öröm, izgatott várakozással megelőzve!

Minden szex remek, mivel kiéheztek rá, könnyebben mész el, ő pedig több menetet fog bírni, akkor is, ha elsőre gyorsan elmegy.

Romantikus hangulat ölel körbe titeket, minden alkalommal, és mentesültök a "pokolian szürke hétköznapok" kapcsolatromboló hatása alól!

Privát szféra megmaradása

Nincs gond, ha szakítotok is, nem kell utána még egymást kerülgetni.


Ez a jövő hangja, ez a jövő útja!

2017. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy az ujboli tavkapcsolat egyaltalan felmerult, azt mutatja, hogy nem biztos, hogy ti ugyanazt az utat szeretnetek jarni, illetve nem tartom valoszinunek, hogy a parod mostansag csaladot szeretne alapitani. Ugyhogy szerintem ilyen vonalon gondolkodj el. Mert persze kibirjatok, az oke, de utana?
2017. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Igen,ez mind szép és jó,csak nem erre vágyom,hanem társra van szükségem,akihez este jó hozzábújni.


Amikor hazajött végleg egy másik országból,hamarabb érkezett,és meglepett vele,azt az érzést nem lehet leírni,nagyon sírtam.



Második válaszoló: Igen,ez így van. Jelenleg nála nem aktuális még a gyerek.... azt mondta,hogy ameddig nincs meg az a havi bevételünk,amit elterveztünk,addig nem szeretne gyereket. Most sem élünk rosszul,igaz nagyon keményen meg is dolgozunk érte,hétköznapokon szinte csak este találkozunk,de egy kicsit olyan érzésem van,hogy így telnek a hónapok-évek,dologzunk-dolgozunk,egymásra nincs annyi idő amennyi kellene,igaz a hétvégék általában közös programmal telnek. Nagyon ritka,hogy nem.


30 éves korom előtt mindenképpen szeretnék babázni,kicsit olyan mintha most jött volna elő az a bizonyos "anyai ösztön".

2017. júl. 13. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Most csak azét kell, hogy "éjjel legyen kihez...?" Ilyen erővel egy melegítető bábut is vehetsz...

2017. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem "azért kell"...


Személyesen mindent jobb,mint telefonon beszélgetni,vagy írogatni. Akár öröm van,akár bánat...

Látni mosolyogni,megölelni...

2017. júl. 13. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


És sokkal hamarabb véget ér a varázs, mikor a szürke hétköznapokban kellene boldognak lennetek... (Ami nem fog mindig menni).

2017. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!