Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kapcsolatba kezdtél olyannal, aki mellett leginkább az iszonyatosan jó szex szólt?

Figyelt kérdés
Tehát fejest ugrottál egy kapcsolatba, mert a szex fergeteges vele, mást meg nem vettél számításba vele kapcsolatban, esetleg láttad is már tisztán hogy mikben nem illettek össze, mégse számított. Mi lett a kapcsolatból? Hogyan alakultak késôbb a dolgok?

2017. júl. 14. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, hogy mi lett a kapcsolat vége, hogy miben nem illettünk össze. Mivel szeretem a személyisegem szabadságát megtartani, és élvezem, ha a párom más mint én, ezért csak az extrém nem összeillőségek zavartak mindig is. A szex viszont alap fontosságú, olyan energiát ad a kapcsolatnak, és nekem is, és neki is, ami emeli az egész kapcsolatot, a különbözőségek ellenére is. De én kalandvágyó vagyok. És egy össze-nem-illő (egybizonyos fokig), az maga az izgalmas kaland. Amikor én nagyon összeillettem valakivel, az vagy barát volt, vagy ha kapcsolat, akkor unalomba fulladt.
2017. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretőm volt ilyen.
2017. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pokoli kin..ilyen szarrban meg nem voltam soha.
2017. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretőm ilyen de elviselhetetlen emberileg. F
2017. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolytalan laza kapcsolat. Nincs közös jövő a dologban.
2017. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!